Titulinis » Naujienos » Kauno „Bizonai“ išplėšė pergalę iš Vilniaus „Meteoro“ rankų

Kauno „Bizonai“ išplėšė pergalę iš Vilniaus „Meteoro“ rankų

2017-03-10
Kovo 8 d. Vilniaus „Pramogų arenoje“ sužaistos itin permainingos ir intriguojančios rungtynės tarp trečiąją vietą A grupės turnyrinėje lentelėje užimančio „Meteoro“ ir pozicija aukščiau esančių „Bizonų“. Didžiąją rungtynių dalį iš paskos „Meteorui“ sėlinę „Bizonai“ finišo tiesiojoje susitelkė ir sugebėjo nuginkluoti varžovus. Vilniečiai Kauno „Bizonams“ nusileido rezultatu 5:6 (1:1, 3:1, 1:4).

Įtempta kova virė nuo pirmųjų rungtynių minučių. Įvarčių sąskaitą atidarė „Meteoro“ žaidėjo Mario Briedžio tikslus smūgis (1:0). Rezultatą kėlinio pabaigoje išlygino Justas Misikonis (1:1).

Antrasis kėlinys buvo palankesnis „Meteorui“.  Pelnydami įvarčius vilniečiai užtikrintai tolo nuo „Bizonų“: 29-ąją minutę į kauniečių vartus taikliai smūgiavo Martynas Vaškevičius (2:1), 34-ąją – Andrejus Levšunovas (3:1). Netrukus sekė atsakomasis „Bizonų“ žaidėjo Sergejaus Kiršio įvartis (3:2), tačiau nepraėjus nė minutei Andrejus Levšunovas skirtumą atstatė (4:2).

Kauno „Bizonų“ spurtas prasidėjo jau trečiojo kėlinio pradžioje. 42-ąją minutę pasinaudoję žaidimu daugumoje kauniečiai vėl prisivijo „Meteorą“: įvartį pelnė Linas Paražinskas (4:3). Rezultatą išlygino Justo Misikonio taiklus metimas į vilniečių vartus (4:4). Net gausiai trečiąjį kėlinį baudos minutėmis bausti „Bizonai“ ėmė tirpdyti „Meteoro“ išsikovotą pranašumą. „Meteoras“ bandė pasipriešinti nepalankiai rungtynių eigai ir 56-ąją minutę Mantas Buika pasiuntė ritulį į Kauno komandos vartus (5:4). Tačiau po minutės intrigą sugrąžino kauniečių atstovo Lino Paražinsko įvartis (5:5). Švieslentei skaičiuojant paskutiniąsias tris rungtynių minutes įtampa tarp varžovų pasiekė maksimumą. Visgi lemiamą, rungtynių baigtį nulėmusį įvartį įmušė „bizonas“ Justas Misikonis (5:6).

Kauno „Bizonų“ komandoje pasižymėjo Justas Misikonis (3 įvarčiai, 1 perdavimas), Linas Paražinskas (2 įvarčiai), Sergejus Kiršys (1 įvartis, 2 perdavimai), Artūras Gavrilovas (1 perdavimas).

„Meteoro“ gretose geriausi buvo: Andrejus Levšunovas (2 įvarčiai), Mantas Buika (1 įvartis, 1 perdavimas), Maris Briedis, Martynas Vaškevičius (1 įvartis), Vitalijus Daukševičius, Gintautas Bulauka, Virgis Balbierius, Vadimas Kozlovas (1 perdavimas).