Titulinis » Naujienos » „Kaunas hockey“ po ledo ritulio mūšio Klaipėdoje iškovojo trečią pergalę iš eilės

2017-10-14
 Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynes Klaipėdos „Akropolyje“ stebėję lankytojai buvo pilni emocijų. Po audringų rungtynių, pažymėtų muštynėmis, traumomis ir lygia kova, džiaugėsi Kauno klubas. „Kaunas hockey“ 5:3 (1:1, 1:1, 3:1) nugalėjo Klaipėdos „Baltiją“ ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Po 25-erių metų pertraukos šalies čempionate vėl pasirodęs Klaipėdos klubas surinko įdomią sudėtį, kurioje netrūksta ir tarybines „Baltijos“ pergales menančių veteranų, ir tokio lygio kovoje debiutavusių jaunuolių.

„Kaunas Hockey“ buvo pranašesni prie varžovų vartų kurdami pavojingas atakas, o Klaipėdos komanda vartuose turėjo uolą, Maksimą Ponomarenką, kuris niekais vertė visas svečių pastangas.

Pirmieji dvigubos daugumos metu pasižymėjo šeimininkai, tačiau kauniečiai gana greit išlygino rezultatą.

Jau pirmojo kėlinio viduryje po eilinės atakos prie Kauno vartų kilo susistumdymas, virtęs į muštynes, kurių ir vėliau rungtynėse netrūko.

„Baltija“ antrojo kėlinio viduryje po legionieriaus iš Rusijos Pavelo Fominycho įvarčio antrą kartą išsiveržė į priekį, tačiau Vytautas Jagelavičius po ilgo vartų šturmo daugumoje išlygino rezultatą.

Trečiojo kėlinio pradžioje po kauniečių įvarčio (Evaldas Gudonis, 43:34), jau šeimininkai lygio rezultatą (Andrius Židkovas, 46:46), tačiau „Kaunas hockey“ rado landą prie klaipėdiečių vartų ir dar kartą. Į artimąjį vartų kamputį ritulį prakišo Ulfas Oscaras Williamas Sollinas (49:49).

Dar po poros minučių dar vieną įvartį pelnė V.Jagelavičius (51:16), po kurio šeimininkams atsigauti nebepavyko.

Šeimininkai į varžovų vartus metė 27 kartus, svečiai atakavo 51 kartą.

Kitos Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės įvyks antradienį Elektrėnuose, kur Juodupės „Juodupė“ 21:00 val. priims Vilniaus „Geležinį vilką“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“         3   3  0  0   0    25:4     9
2. Kauno „Kaunas Hockey“        3   3  0  0   0    12:5     9
3. Juodupės „Juodupė“           2   1  0  0   1    15:10    3
4. Klaipėdos „Baltija“          1   0  0  0   1     3:5     0
5. Vilniaus „Geležinis vilkas“  2   0  0  0   2     2:7     0
6. Vilniaus „Hockey Punks“      1   0  0  0   1     0:9     0
7. Rokiškio „Rokiškis“          2   0  0  0   2     4:21    0