Titulinis » Naujienos » "Juodupė" patiesė "Rokiškį" ir atsidūrė per žingsnį nuo pusfinalio

"Juodupė" patiesė "Rokiškį" ir atsidūrė per žingsnį nuo pusfinalio

2017-02-18
 Lietuvos ledo ritulio čempionate šeštadienį sužaistas Aukštaitijos derbis, kuriame Rokiškio atviroje ledo aikštelėje vietos „Rokiškis“ 2:4 (1:2, 1:1, 0:1) pralaimėjo Juodupės „Juodupei“.

„Rokiškio“ klubas patyrė antrą nesėkmę iš eilės po keturių pergalių serijos.

Rungtynių favoritė „Juodupė“ pirmavo visas rungtynes ir neleido suabejoti savo pranašumu. Svečiai pirmavo po Artūro Katulio (02:55) ir Aleksejaus Zubenkos įvarčių (05:36), tačiau šeimininkai susitvarkė su emocijomis ir kėlinio pabaigoje sušvelnino rezultatą, kai pasižymėjo buvęs Artūro Katulio komandos draugas „Juodupėje“ ir kolega sostinės vaikų ledo ritulio akademijoje Dmitrijus Gnitko (18:09).

Antrajame kėlinyje vos prasidėjus kovai Konstantinas Isajevas (30:15) padidino pranašumą iki 3:1, „Rokiškio“ puolėjas Antanas Rukšėnas daugumoje vėl sušvelnino šeimininkų atsilikimą iki minimumo 2:3 (32:19).

Trečiasis kėlinys vėl prasidėjo žaibišku įvarčiu, kai daugumoje pasižymėjo „Juodupės“ puolėjas Mauras Baltrukonis (40:48).

Kėlinio viduryje šeimininkų reikalus ėmė gadinti Šarūnas Citavičius, kuris iš pradžių buvo nubaustas baudiniu, „Rokiškio“ laimei jo nerealizavo Rokas Bazys. Vėliau Š.Citavičius už smūgį galva buvo pašalintas iš aikštės iki rungtynių pabaigos (25).

„Rokiškis“ į varžovų vartus metė 21 kartą, „Juodupė“ – 33.

Abi komandos sekmadienį Rokiškyje 12 val. susitiks dar kartą. Pergalės atveju „Juodupė“ užsitikrins antrąją vietą reguliariajame sezone ir teisę žaisti atkrintamųjų varžybų pusfinalyje. "Juodupei" teliks nepralaimėti Vilniaus "Hockey Punks"

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“         16  16  0  0   0  133:40   48
2. Juodupės „Juodupė“           16  11  1  0   4  115:43   35
3. Vilniaus „Hockey Punks“      16   8  1  0   7   80:71   26
4. Rokiškio „Rokiškis“          17   7  0  1   9   58:65   22
5. Kauno „Tigrai“               18   4  0  0  14   59:136  12
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“  15   1  0  1  13   31:121   4