Titulinis » Naujienos » „Juodupė“ įveikė Rokiškio ekipą ir iškovojo ketvirtą pergalę čempionate

„Juodupė“ įveikė Rokiškio ekipą ir iškovojo ketvirtą pergalę čempionate

2014-12-15
Ketvirtą pergalę per devynerias Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) rungtynes iškovojo Juodupės „Juodupė“ ekipa, kurie svečiuose 4:2 (2:1, 0:0, 2:1) įveikė šeštą pralaimėjimą patyrusius Rokiškio „Rokiškis“ ledo ritulininkus.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie po tikslaus Tautvydo Mažeikos (1:22) (rez. perd. Dominykas Deksnys) smūgio daugumoje išsiveržė į priekį (1:0). Tačiau nepraėjus nei minutei „Juodupės“ žaidėjas Aleksandras Pavloskis (1:59) (rez. perd. Laurynas Lapinskas) rezultatą išlygino (1:1).

Įpusėjus kėliniui kiekybine persvara sėkmingai išnaudojo Modestas Malcius (9:16) (rez. perd. Deivis Zdanovičius) ir pirmą kartą šiose rungtynėse išvedė „Juodupės“ ekipą į priekį (2:1).

Antrame kėlinyje komandos pasižymėjo tik baudos minutėmis.

Trečią kėlinį rungtyniaujant daugumoje sėkmingai pradėjo „Rokiškio“ ledo ritulininkai, kurie jau penktą kėlinio sekundę po Simo Sakaičio (40:05) (rez. perd. Tomas Jasinevičius) tikslaus smūgio išlygino rezultatą.

Rungtynių pabaigą tiksliau sužaidė „Juodupės“ ekipa. Iš pradžių Aurelijus Kriščiūnas (49:32) (rez. perd. Sergej Obožin, Ernestas Trukšnys) išvedė svečius į priekį, o tašką rungtynėse padėjo E.Trukšnys (58:42), pelnęs ketvirtą komandos įvartį.

„Juodupė“ tarp septynių komandų žengia ketvirtoje pozicijoje, tuo tarpu vieną pergalę per septynerias rungtynes iškovoję „Rokiškio“ ledo ritulininkai užima paskutinę, septintąją vietą.