Titulinis » Naujienos » Jaunių lygoje Elektrėnų DKLRM su latviais pasidalino po pergalę

Jaunių lygoje Elektrėnų DKLRM su latviais pasidalino po pergalę

2017-02-17
 Elitiniame Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NVLRL) Jaunių divizione sužaisti dar du susitikimai, kuriuose po pergalę pasidalino Elektrėnų DKLRM ir Daugpilio (Latvija) klubai.

Elektrėnuose vykusiose rungtynėse šeimininkai pirmąją kovą laimėjo 2:1 (1:1, 1:0, 0:0).

Kietose rungtynėse, kuriose komandos iš viso surinko net 46 baudos minutes, pirmieji pasižymėjo svečiai, tačiau dar pirmajame kėlinyje Vainius Jankauskas, o antrajame kėlinyje Karolis Šumskas dviem įvarčiais išplėšė pergalę lietuviams.

Antrąją kovą tokiu pat rezultatu 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) laimėjo latviai. Šiose rungtynėse komandos surinko dar daugiau baudos minučių – 57, o vienas didžiausių minučių kiekio kaltininkų latvis Joffė Haimas prie pirmosiose rungtynėse surinktų 12 (2+10) baudos minučių, šįsyk pridėjo 25 (5+20).

Rungtynės vyko panašiu scenarijumi, šįsyk rezultatą lygino Martynas Miliūnas.

Daugpilio komanda pergalę išplėšė iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 5 minutėms.

Elektrėnų ekipa padidino savo šansus kovoje dėl trečios vietos su vilniečiais, Daugpilio klubas sumažino savo galimybes vytis pirmojoje vietoje žengiančią Svetlogorsko „Svetlogorec“ (Rusija) komandą iki minimumo.