Titulinis » Naujienos » Jaunių lygoje dvi pergales iškovojo „Geležinis vilkas“, pirmą tašką išplėšė HC „Klaipėda“

2016-11-08
 Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NVLRL) prestižine jau vadinamoje Jaunių lygoje dvi pergales Rusijoje iškovojo Vilniaus „Geležinio vilko“ jaunimas.

Vilniečiai 5:3 ir 7:2 du kartus išvykoje nugalėjo Kaliningrado „Jantarnaja zvezda“ bendraamžius.

Įdomios dvikovos sužaistos Klaipėdoje, kur vietos HC „Klaipėda“ du kartus, 1:6 ir 3:4 (po baudinių) pralaimėjo Dariaus Kasparaičio ledo ritulio mokyklai.

Uostamiestyje elektrėniškiai pirmojoje dvikovoje penkis įvarčius pelnė per 8 minutes ir sustojo.

Antrojoje kovoje klaipėdiečiai susikaupė ir buvo visai netoli pergalės. Kantriai dirbę gynyboje HC „Klaipėda“ vaikai susirinko savo šansus pelnyti įvartį ir antrojo kėlinio viduryje pabėgo 3:0.

Visgi, labiau užgrūdinti ir komandinį žaidimą laiku įjungę svečiai sugebėjo sušvelninti skirtumą iki minimumo, o baudinių seriją komandai padovanojo Vainius Jankauskas, rezultatą išlyginęs smūgiui nuo mėlynos linijos.

Baudinių serijoje Arkadijus Reizinas klaipėdiečiams pasirodė per kietas riešutėlis, kai elektrėniškiai įmušė per abu pirmuosius bandymus.

Jaunių lygoje tvirtai pirmauja Svetlogorsko ir Vilniaus klubai.