Titulinis » Naujienos » Įtemptose rungtynėse „Energija-2” minimaliu skirtumu palaužė „Monstrus“

Įtemptose rungtynėse „Energija-2” minimaliu skirtumu palaužė „Monstrus“

2016-10-13
 Spalio 12 d. Elektrėnų ledo arenoje  į dvikovą stojo Elektrėnų  ,,Energija-2'' ir Kauno ,,Monstrai''.

Po įspūdingos ir dramatiškos kovos rezultatu 7:6 (3:3, 3:2,1:2) svečiai iš Kauno nusileido aikštės šeimininkams.

Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Kauno ,,Monstrų'' žaidėjas Pavelas Loginovičius #4 (00:46, Elvinas Kotvickis #6). Lygiai po 2 minučių rezultatą išlygino Dimitrijus Grikienis #17 (2:46). (7:05) po tikslaus Elvino Kotvickio #6 perdavimo dar kartą pasižymėjo Pavelas Loginovičius #4. (08:29) Kauno ,,Monstrams'' pavyko pasinaudoti kiekybine persvara ir jie įsiveržė į priekį rezultatu 3:1, tačiau po keletos minučių du įvarčius pelnė ,,Energijos-2'' komandos žaidėjas Lukas Butkus #21 (11:41, 14:32) ir rezultatas po pirmo kėlinio tapo lygus 3:3.

Antrąjį kėlinį sekmingiau pradėjo Kauno ,,Monstrai'' , pasižymėjo Lukas Garbonis #80 (22:26, Benas Jakšys #21). Tačiau ties antrojo kėlinio viduriu pasižymėjo Dimitrijus Grikienas #19 (28:49, Andrius Karpičius #17). Taip pat du įvarčius pelnė Karolis Rusinas #7 (33:47, 36:53) ir aikštės šeimininkai įsiveržė į priekį . Taigi bendras rezultatas po antrojo kėlinio buvo 6:5 .

Trečias kėlinys buvo labai įtemptas , (47:41) pasižymėjo Mindaugas Pranskietis #57 ir rezultatas tapo 6:6. Andrius Karpičius #17 (51:07, Dimitrijus Grikienas #19, Tomas Kulevičius #20) padovanojo pergalingą įvartį Elektrėnų ,,Energijos-2'' komandai. Taip pat už laiko vilkinimą (57:39) baudiniu į šeiminikų vartus buvo nubaustas Tadas Radvila #96, tačiau Monstrams realizuoti baudinio nepavyko. Varžybos neapsiėjo ir be konfliktų ,po 10 min už nesportinį elgesį gavo Dimitrij Grikienas #17 ir Elvinas Kotvickis #6. Taigi Kauno ,,Monstrams'' teko pripažinti elektrėniečių pranašumą.

Geriausi rungtynių žaidėjai: Lukas Butkus #21 (Energija-2) , Pavelas Loginovičius #4 (Monstrai).