Titulinis » Naujienos » Hockey Punks" nubaudė čempionato lyderius

Hockey Punks" nubaudė čempionato lyderius

2014-11-30
Dar vieneriose sekmadienį vykusiose rungtynėse Vilniaus pramogų arenoje vietos „Hockey Punks“ atsitiesė net po penkių pralaimėjimų serijos ir tik po baudinių 6:5 (1:3, 1:1, 3:1, 0:0, 1:0) įveikė čempionato lyderius, Elektrėnų „Lokius Poseidoną“.

Svečiai jautėsi padėties šeimininkais pirmajame kėlinyje kai Sergejaus Krumkačiaus ir dviejų Mariaus Lomakino įvarčių pirmavo 3:1.

Antrajame kėlinyje M.Lomakinas padidino skirtumą iki 4:1 ir svečiai jautėsi iškovoję pergalę.

Tačiau „Hockey Punks“ perlaužė rungtynių eigą. Iš pradžių rezultatą sušvelnino Karolis Šlikas (37:39), o trečiojo kėlinio pradžioje po Valdo Pikčiaus (40:25, dauguma) ir Modesto Kartenio smūgių tapo lygu 4:4.

Elektrėniškiai dar kartą išsiveržė į priekį po rezultatyviausio komandos žaidėjo Laisvydo Kudrevičiaus dešimtojo įvarčio sezone (48:35, dauguma), tačiau Rokas Bacevičius (57:09) rezultatą išlygino.

Pratęsimo metu įvarčių pasiekta nebuvo, o baudinių serijoje pirmuoju smūgiu pasižymėjo vilnietis Algirdas Visockas. Antrosios serijos metu pasižymėta nebuvo, o trečiuoju smūgiu įvartį pelnė Modestas Kieras, kuris ir lėmė Vilniaus klubo pergalę.

„Hockey Punks“: K.Šlikas 2, V.Pikčius, M.Kartenis, R.Bacevičius, M.Kieras po 1 įvartį.
„Lokiai – Poseidonas“: M.Lomakinas 3, S.Krumkačius, L.Kudrevičius po 1 įvartį.