Titulinis » Naujienos » "Hockey Punks" ir antrą kartą Elektrėnuose palaužė "Energiją" (VIDEO)

"Hockey Punks" ir antrą kartą Elektrėnuose palaužė "Energiją" (VIDEO)

2019-01-10
„Hockey Punks“ klubas ir antrą kartą sezone Elektrėnus palieka puikios nuotaikos – ketvirtadienį „pankai“ palaužė „Energiją“ jų pačių arenoje.

Elektrėnų ledo rūmuose svečiai iš Vilniaus puikiai išnaudojo varžovų jiems suteiktas progas ir daugybės žaidėjų neturėjusią Lietuvos čempionę „Energiją“ įveikė 5:2. Priminsime, jog pastaroji šių klubų akistata šiame mieste taip pat baigėsi „Hockey Punks“ pergale – tąkart vilniečiai laimėjo 3:1.

Jau šeštąją rungtynių minutę pirmoji vilniečių pražanga virto įvarčiu į jų vartus, kai kiekybinę persvarą išnaudojo Mauras Baltrukonis (05:31).

Kėliniui įpusėjus Ilja Želtakovas antrą kartą rungtynėse pažeidė taisykles, tačiau šį kartą elektrėniškiams ne tik nepavyko išnaudoti kiekybinės persvaros, bet ir kontrataką surengę „Hockey Punks“ atstovai išlygino rezultatą. Greitoje atakoje pasižymėjo Laisvydas Rimkus (12:31). Negana to, po šio epizodo nepraėjus nė minutei Laisvydas Kudrevičius (13:18) pelnė dar vieną „pankų“ įvartį, po kurio priekyje jau buvo svečiai iš Vilniaus.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje dar vieną kartą ant nubaustųjų suolelio sėdosi I. Želtakovas, o šį kartą dvi baudos minutės baigėsi antruoju „Energijos“ įvarčiu. Pasižymėjo Deividas Kazlauskas (17:26, rez. perd. Justinas Vėželis, Dovydas Kulevičius).

Prasidėjus antrajam kėliniui dvi šeimininkų pražangos leido „Hockey Punks“ įgyti dvigubą kiekybinę persvarą, o jai išnaudoti vilniečiams prireikė vos septynių sekundžių, po kurių rankas į viršų kėlė ataką tiksliu smūgiu užbaigęs Šarūnas Kuliešius (25:48, rez. perd. Edgaras Rybakovas, I. Želtakovas).

Nors per likusią antrojo kėlinio dalį svečiai dar kartą turėjo ilgą dvigubą kiekybinę persvarą, o galimybių žaisti daugumoje buvo gavusi ir „Energija“, įvarčių daugiau pelnyta nebuvo, tad prieš lemiamą mačo kėlinį „Hockey Punks“ turėjo vieno įvarčio persvarą – 3:2.

Trečiojo kėlinio viduryje drausmės nesilaikiusi „Energija“ dar kartą leido varžovams įgyti dvigubą kiekybinę persvarą, kurią „Hockey Punks“ išnaudojo maksimaliai. Algimantas Visockas iš pradžių pataisė Š. Kuliešiaus metimą iš toli (50:54, rez. perd. Š. Kuliešius, Hectoras Majulas), o po minutės ir pats individualiu reidu pasižymėjo dar kartą (51:54, rez. perd. Š. Kuliešius), taip išnaudodamas tiek dviejų, tiek ir vieno žaidėjo kiekybinę persvarą.

Per likusį mačo laiką netrūko grubaus žaidimo ir pražangų, tačiau pankai išsaugojo savo persvarą ir antrą kartą šiame sezone įveikė „Energiją“ jų pačių tvirtovėje.

Šiose rungtynėse „Energijos“ vartus gynė Nerijus Dauksevičius, o „Hockey Punks“ klube šią poziciją užėmė Simas Baltrūnas.

Po šio mačo „Energija“ (24 taškai) ir toliau pirmauja Lietuvos čempionate, tačiau dabar juos nuo antroje vietoje žengiančios „Kaunas Hockey“ (22 taškai) komandos skiria vos du taškai. Tuo tarpu 11 taškų turinti „Hockey Punks“ ekipa ir toliau užtikrintai užima trečiąją poziciją pirmenybėse.