Titulinis » Naujienos » „Geležinis Vilkas U80“ nusileido LRML čempionato lyderiams „Bizonams“

„Geležinis Vilkas U80“ nusileido LRML čempionato lyderiams „Bizonams“

2017-04-07
Balandžio 5 d. Vilniaus „Pramogų arenoje“ vykusiomis rungtynėmis prasidėjo LRML čempionato atkrintamosios kovos. Ant ledo susitiko reguliaraus čempionato turnyrinės lentelės lyderiai Kauno „Bizonai“ ir 8-oje vietoje esantis „Geležinis Vilkas U80“. Ambicingą jauną ledo ritulio komandą „Bizonai“ nugalėjo rezultatu 1:2 (0:1, 1:1, 0:0).

Pirmojo kėlinio 7-ąją minutę „Bizonams“ žaidžiant daugumoje, sėkmingai „Geležinio Vilko U80“ vartus atakavo Linas Paražinskas (0:1). Perdavimą atliko Vytautas Petraitis.

Įpusėjus rungtynėms, 24-ąją minutę Martyno Paškonio įmušto įvarčio dėka „Geležinis Vilkas U80“ rezultatą išlygino (1:1). Tačiau po keletos minučių kauniečių „įvarčių mašina“ Linas Paražinskas skirtumą atstatė (1:2). Šį kartą tiksliai jam ritulį perdavė Gintaras Šabūnas. 38-ąją minutę teisėjai skyrė baudinį į „Geležinio Vilko U80“ vartus. „Bizonai“ progos neišnaudojo – vilniečių vartų sargas Martinas Petiul smūgį atrėmė.

Likusį rungtynių laiką vyko sunki, tačiau nerezultatyvi kova. Žaidėjai ledą paliko švieslentėje degant rezultatui 1:2.

Prie „Bizonų“ pergalės daugiausiai prisidėjo Linas Paražinskas (2 įvarčiai), Vytautas Petraitis, Gintaras Šabūnas (1 perdavimas).

„Geležinio Vilko U80“ gretose pasižymėjo savarankiškai įvartį pelnęs Martynas Paškonis.