Titulinis » Naujienos » „Geležinio Vilko U80“ staigmena - pergalė prieš „Meteorą“

„Geležinio Vilko U80“ staigmena - pergalė prieš „Meteorą“

2017-05-03
 Balandžio 27 d. ant ledo susitiko šį LRML čempionato sezoną debiutavę „Geležinio Vilko U80“ ir anksčiau ne kartą čempionato prizinę vietą užėmę „Meteoro“ ledo ritulininkai. Tą vakarą individualių įvarčių gausa pasižymėjęs „Geležinis Vilkas U80“ atlaikė „meteoritų“ lietų ir varžovus nugalėjo rezultatu 5:3 (3:0, 0:3, 2:0).

Pirmojo kėlinio 4-ąją minutę „Geležinio Vilko U80“ komandai įvartį pelnė Michailas Ziuzinas (1:0). 7-ąją minutę, gavęs ritulį iš Pavelo Dviliovo, taikliai smūgiavo Sergejus Golikovas (2:0). 11-ąją minutę, „Geležinio Vilko U80“ ledo ritulininkams žaidžiant daugumoje, ritulį į „Meteoro“ vartus pasiuntė Pijus Bernatavičius (3:0).

Visai priešinga padėtis susiklostė antrojo kėlinio metu: pirmąją rungtynių dalį „sausai“ varžovams pralaimėję „Meteoro“ žaidėjai pagaliau atrado priešnuodį prieš varžovų gynybą. Kaip ir pirmojo kėlinio metu „Meteoras“ oponentus puolė intensyviai, tačiau šįkart metimai buvo tikslesni. Komandos psichologinį nusiteikimą atgaivino du iš eilės Manto Buikos pelnyti įvarčiai (3:1, 3:2), o prie šios greitų įvarčių serijos prisidėjo ir Vadimo Kozlovo taiklus metimas į „Geležinio Vilko U80“ vartus (3:3).

Įpusėjus trečiajam kėliniui „Meteorui“ koją pakišo klaidos. 56-ąją minutę „Geležinio Vilko U80“ penketo ataka prieš tris „Meteoro“ gynėjus  baigėsi Pijaus Bernatavičiaus įvarčiu (4:3). Užuodę pergalę „Geležinio Vilko U80“ žaidėjai įjungė aukštesnę pavarą – 59-ąją minutę į „Meteoro“ vartus įskriejo Ramūno Grėsiaus mestas ritulys (5:3).

Gegužės 3 d. „Meteoras“ ir Trakų „Galvė“ kovos dėl  LRML čempionato 7-8 vietų, o gegužės 4 d. „Geležinis Vilkas U80“ ir „Ober-Haus“ kausis dėl 5-6 vietų.

„Geležinio Vilko U80“ komandoje tą vakarą sužibėjo Pijus Bernatavičius (2 įvarčiai), Michailas Ziuzinas, Sergejus Golikovas, Ramūnas Grėsius (1 įvartis) ir Pavelas Dviliovas (1 perdavimas).

„Meteoro“ gretose pasižymėjo Mantas Buika (2 įvarčiai), Vadimas Kozlovas (1 įvartis, 1 perdavimas), Vitalijus Daukševičius (1 perdavimas).