Titulinis » Naujienos » „Geležinio Vilko U80“ nugalėtas „Feniksas“ vis nepakyla iš pelenų

„Geležinio Vilko U80“ nugalėtas „Feniksas“ vis nepakyla iš pelenų

2016-12-01
 Lapkričio 28 d. Vilniaus „Pramogų arenos“ ledas sutraukė ledo ritulio sirgalių būrį. Kova žadėjo būti įdomi: aikštėje susitiko pergalių ištroškęs „Feniksas“ ir šių metų LRML debiutantas „Geležinis Vilkas U80“. Nors abi komandos motyvacijos nugalėti turėjo daug, tačiau Andriaus Jadkausko treniruojama „Geležinio Vilko U80“ komanda savo tikslų siekia sėkmingiau – „Feniksą“ ji nugalėjo rezultatu 3:0 (1:0, 2:0, 0:0).

Jau pirmasis kėlinys pranašavo, kad susitiko vienas kito verti varžovai: kova buvo kieta, dinamiška. Nors Mindaugo Kiero auklėtiniai priešininkų vartus puolė dažniau, „Geležinio Vilko U80“ vartininkui Martinui Petiuliui pavyko sulaikyti visus pro gynybą prasiveržusių „Fenikso“ puolėjų metimus. Pirmąjį įvartį 19-ąją rungtynių minutę pelnė „Geležinio Vilko U80“ žaidėjas Pijus Bernatavičius.

Antrajame kėlinyje rungtynių lyderiai įgavo pagreitį: pajutę psichologinį pranašumą ir pasinaudoję išsiderinusiu „Fenikso“ žaidimu perėmė iniciatyvą į savo rankas. Nors „Geležinio Vilko U80“ ledo ritulininkai ant baudų suolelio sėdėjo dažniau, „Feniksui“ nepavyko pasinaudoti situacija žaidžiant daugumoje ir pelnyti įvarčių. 33-iąją minutę Pavelas Dviliovas, o 34-ąją minutę Michailas Ziuzinas nubaudė „Feniksą“ dar dviem taikliais smūgiais į vartus.

Paskutiniojo kėlinio metu „Feniksui“ vėl koją kišo padrikas žaidimas, netikslūs perdavimai ir netaiklūs metimai. Visgi ledo ritulininkai nebeleido „Geležinio Vilko U80“ žaidėjams „siautėti“ savo aikštės pusėje: pastarieji daugiau įvarčių nepelnė.

Prie „Geležinio Vilko U80“ pergalės prisidėjo Michailas Ziuzinas (1 įvartis, 1 perdavimas), Pijus Bernatavičius, Pavelas Dviliovas (1 įvartis), Andžejus Jacukievičius (1 perdavimas).