Titulinis » Naujienos » Geležinę gynybą pademonstravę lietuviai nesunkiai įveikė ispanus (VIDEO, A.Nikiforovo, L.Washco ir E.Steponavičiaus komentarai, fotogalerija)

Geležinę gynybą pademonstravę lietuviai nesunkiai įveikė ispanus (VIDEO, A.Nikiforovo, L.Washco ir E.Steponavičiaus komentarai, fotogalerija)

2019-01-17
hockey.lt inf.
Ketvirtadienį Taline (Estija) tęsiasi pasaulio jaunimo (U-20) IIA diviziono ledo ritulio čempionatas, kuriame geležinę gynybą pademonstravusi Lietuvos rinktinė nutraukė dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją.
 
Po baudinių serijos estams, o vėliau po pratęsimo rumunams pralaimėję lietuviai, šiandien sugebėjo nepraleisti nei vieno įvarčio ir 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) nugalėti Ispanijos ledo ritulininkus.
 
Lietuvos rinktinės vartininkas Laurynas Lubys tapo pirmuojou vartininku čempionate, kuriam per rungtynes pavyko nepraleisti nei vieno įvarčio.
 
Pasikeitusia startine sudėtimi rungtynes pradėję lietuviai jau greitai galėjo džaugtis pirmuoju įvarčiu. Penktą susitikimo minutę Egidijaus Binkulio (4:50, rez. perd. Laisvydas Kudrevičius ir Mantas Stankius) smūgiuotas ritulys atsitrenkė į varžovų lazdą ir rikošetu tarsi balionas įkrito į varžovų vartus - 1:0. E.Binkuliui tai buvo jau antrasis įvartis šiame čempionate.
 
 
Antrame kėlinyje lietuviai nemažino tempo ir toliau aktyviai atakavo, nepamiršdami ir gynybos. Geriausią progą įvarčiui ispanai turėjo kėlinio pradžioje, tačiau sumaištyje prie lietuvių vartų fantastiškai regavo vartininkas Laurys Lubys, kuris pagavo itin staigų ir artimą varžovų smūgį.
 
28-ą susitikimo minutę puikaus perdavimo iš Luko Washco į priešvartį sulaukė Tomašas Krukovski (27:41, rez. perd. L.Washco ir Martynas Grinius), kuris tiksliu smūgiu padvigubino Lietuvos rinktinės persvarą - 2:0.
 
Vos po kelių minučių Lietuvos rinktinės sirgaliai vėl galėjo kelti rankas į viršų, kai L.Washco atliko dar vieną puikų perdavimą, o juo pasinaudojo visiškai laisvas netoli vartų likęs M.Grinius (29:42, rez. perd. L.Washco ir Ignotas Ragas) - 3:0.
 
 
Vėliau tiek lietuviai, tiek ir ispanai po kartą žaidė daugumoje, tačiau tuo pasinaudoti nepavyko. Apskritai, pirmame kėlinyje lietuviai varžovams leido į vartus smūgiuoti vos 3 kartus ir demonstravo kur kas solidesnę gynybą nei prieš tai buvusiose rungtynėse. Patys Lietuvos ledo ritulininkai pirmame kėlinyje atliko 9 smūgius į vartus.
 
Trečią kėlinį lietuviai pradėjo taip pat sėkmingai ir jau septintą kėlinio minutę antruoju savo įvarčiu pasižymėjo T.Krukovski (46:47, rez. perd. M.Grinius ir L.Washco) - 4:0.
 
Vėliau Lietuvos rinktinė žaidė drausmingai ir nors daugiau įvarčių pasiekti nepavyko, tačiau pergalė buvo iškovota užtikrintai.
 
Geriausiu runtynių žaidėju Lietuvos rinktinėje buvo pripažintas T.Krukovski.
 
Lietuvos rinktinė atliko 34 smūgius į vartus ir surinko tik 6 baudos minutes, tuo tarpu ispanai smūgiavo 26 kartus ir buvo nubausti 8 baudos minutėmis.
 
 
 
 
Po penkerių metų pertraukos į IIA divizioną sugrįžusi Ispanija jau iškovojo svarbiausią čempionato pergalę, kai trečiadienį 3:2 palaužė Korėjos ekipą ir dabar turi puikias galimybes likti šiame divizione. Ispanai taip pat atkakliai kovėsi tiek prieš rumunus (2:3), tiek prieš estus (1:2) yra viena iš mažiausiai įvarčių praleidusių komandų visame čempionate. Tiek pat įvarčių praleido tik Rumunija, o šias komandas lenkia tik Estija, kuri fantastiškai dirba gynyboje ir per trejas rungtynes praleido vos 4 įvarčius.
 
Lietuvos rinktinė pirmose rungtynėse po įspūdingo pirmojo kėlinio, kuriame pelnė keturis įvarčius be atsako, nugalėjo Didžiąją Britaniją (6:4), pirmadienį po labai atkaklios kovos ir baudinių serijos 1:2 turėjo pripažinti Estijos komandos pasipriešinimą, o trečiadienį po pratęsimo 4:5 nusileido Rumunijai.
 
Pasaulio IIA diviziono čempionate Taline dėl aukso medalių ir kelialapio į IB grupę lietuviai kovoja su Didžiąja Britanija, Rumunija, Estija, Ispanija ir Korėja. 
 
Pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato IIA diviziono lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
 
1. Estija             4   3   1   0    0    16:6    11 
2. Lietuva            4   2   0   2    0   15:11    8
3. Rumunija           4   1   2   0    1   12:11    7
4. Didžioji Britanija 4   2   0   0    2   23:14    6
5. Ispanija           4   1   0   0    3     6:1    3
6. Korėja             4   0   0   1    3    6:25    1

Komentuoti

imyopiju, 2019-03-18 17:11:44
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Without Prescription Amoxicillin Online http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
afujogilitre, 2019-03-18 16:45:23
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Buy Amoxicillin Online http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Megejas, 2019-01-17 19:10:05
Gali but, kad estai jau snd paims pirma vieta. Na o mum sviecia antra.
To kapitonas, 2019-01-17 17:46:11
Kiba tavo vaiko nepaeme ir jauti dabar nuoskauda? Ar siaip gyvenime neturi ka veikti tik varyti ant vaiku? Gaila, kad dar tokiu komentatoriu atsiranda, nesinervuokit vaikai, jus saunuoliai!!!
To kapitonas, 2019-01-17 17:37:20
Tu debilas baigsi rašinėt nesąmones per visas naujienas? :D kažkokią nuoskaudą jauti? Ar šiaip psichologo pagalbos reikia? Tau tas kapitonas gal sapnuojas? Xanaxo pavartok, ramesnis būsi.
kapitonas, 2019-01-17 17:26:36
Eee, jus ant manes nevarykit. As paprates losti NCDC lygoje ir sioje rinktineje ir komandos draugai per silpti, ir priesininkai visiskai nesupranta zaidimo ir daro nesamones, del kuriu as niekaip misto golu negaliu, nu ir vartininkai kazkokie levi, losia ne taip kaip NCDC lygoje ir chren suprasti kaip ten i juos mesti, nu treneriai biski ne to lygio, normaliu schemu subraizyti negali. Galetu biski su mano tevu pasitaryi.
Razma, 2019-01-17 15:43:20
O gal nebėgiot jau reikia, o galvą naudot?
Kapitonas, 2019-01-17 15:04:02
Mūsų kapitonas įspūdingai bėgioja, jam ir pozicijas keičia ir partnerius ir duoda žaisti visokias daugumas ir mažumas, bet golų nemuša. O muša tie, kuriems specialių sąlygų lyg ir nekuria. Kur problema? Gal tiesiog nesiseka? Gal treneriai kažką ne taip daro?