Titulinis » Naujienos » „Feniksas“ tik po baudinių serijos nusileido „Monstrams“

„Feniksas“ tik po baudinių serijos nusileido „Monstrams“

2017-02-10
Vasario 7-ąją dieną Kaune, „Akropolio“ ledo aikštelėje, įvyko LRML B grupės rungtynės.
Turnyrinės lentelės lyderiai Kauno „Monstrai“ susitiko su ligšiol taškų neturėjusia Vilniaus „Fenikso“ komanda. Ambicingi ir sparčiai progresuojantys vilniečiai pademonstravo neįtikėtiną kovingumą ir tik po ilgokos baudinių serijos nusileido šeimininkams, iškovodami savo pirmąjį tašką šiame sezone (6:5, po baudinių).

Pirmiesiems rungtynėse pasižymėti pavyko Vilniaus ledo ritulininkams. Greitą ataką tiksliu smūgiu užbaigė Ignotas Poderis. Kauniečių tai nesutrikdė. Turėdami savo gretose greitus ir techniškus puolėjus „Monstrai“ privertė varžovus prasižengti. Išlyginamsis įvartis į „Fenikso“ vartus krito Kauno komandai žaidžiant daugumoje. Tikslus buvo E.Kotvickio metimas. Neilgai trukus, surengę dar vieną rezultatyvią ataką, šeimininkai išsiveržė į priekį (M. Šukys, po B.Jakšio ir D.Vainiušio perdavimų).

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo „Monstrų“ žaidėjai. Vienas paskui kitą sekę kauniečių įvarčiai padėjo atitrūkti nuo varžovų (4:1). Tačiau antroje kėlinio pusėje „Feniksas“ du kartus išnaudojo kiekybinę persvarą ir sumažino atsilikimą iki minimalaus (4:3).

Trečiajame kėlinyje išlyginamąjį įvartį Vilniaus komandai pelnė Andris Matisons (4:4). Po kelių minučių kauniečiai atsakė B.Jakšio įvarčiu (5:4). Permaininga kova vyko iki paskutinių kėlinio minučių. 17-ąją kėlinio minutę, po „Monstrų“ žaidėjo pražangos, „Feniksas“ dar kartą sugebėjo realizuoti žaidybinę daugumą (5:5). Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis.

Nugalėtojas tapo aiškus tik po rekordiškai ilgos baudinių serijos. Abi komandos atliko net po 11 metimų.
„Monstrų“ pergalę nulėmė sėkmingas E.Kotvickio bandymas (6:5).