Titulinis » Naujienos » „Feniksas“ atsakomųjų įvarčių iš Kauno „Laukinių“ nesulaukė

„Feniksas“ atsakomųjų įvarčių iš Kauno „Laukinių“ nesulaukė

2017-10-29
Spalio 27-osios vakarą „Feniksas“ Vilniuje priėmė svečius iš Kauno. Šiemet į LRML čempionato dalyvių gretas įstojo Kauno „Laukiniai“, kuriuos treniruoja Kauno „Bizonų“ komandos „įvarčių mašina“ – Linas Paražinksas. „Velniams“ Kaune nusileidę „Laukiniai“ didelio pasipriešinimo neparodė ir rungtynėse prieš Vilniaus „Feniksą“. Vilniečiai priešininkus nugalėjo rezultatu 3:0 (0:0, 2:0, 1:0).

„Fenikso“ žaidėjai nuo pat rungtynių pradžios ėmėsi puolimo taktikos, Kauno komandą vertė nuolat gintis ir tik retkarčiais įsileisdavo priešininkus į savo aikštės pusę. „Laukiniai“ savo pozicijas pirmąjį kėlinį apgynė – nors patys įvarčių nepelnė, „Fenikso“ žaidėjams taip pat neleido tiksliai smūgiuoti į vartus.

Antrajame kėlinyje 26-ąją rungtynių minutę, po Aleksejaus Nepogodin perdavimo, ritulį į vartus pasiuntė „Fenikso“ žaidėjas Almantas Rastenis (1:0). Pasinaudoję varžovų klaida ir sužaidę daugumoje 31-ąją minutę vilniečiai pelnė antrąjį įvartį. Įvarčio autorius – Tadas Ūselis (2:0), perdavimą jam atliko Martynas Slapšys. Tuo tarpu „Laukinių“ komandą klampino ne itin koordinuotas žaidimas bei nepakankamai tikslūs perdavimai.

Trečiojo kėlinio metu Kauno komandos nario Žydrūno Stankevičiaus klaida padovanojo Vilniaus „Feniksui“ dar vieną progą pelnyti įvartį. Rungtynių teisėjo paskirtą baudinį į „Laukinių“ vartus realizavo Giedrius Misiūnas (3:0). Likusį rungtynių laiką kauniečiai sutelkė visas jėgas bent vienam įvarčiui pelnyti, tačiau „Fenikso“ gynybos jiems įveikti nepavyko.

Vilniaus „Fenikso“ komandoje tą vakarą pasižymėjo Almantas Rastenis, Tadas Ūselis, Giedrius Misiūnas (1 įvartis), Aleksejus Nepogodin, Martynas Slapšys (1 perdavimas).