Titulinis » Naujienos » „Energijai“ nepavyko atsirevanšuoti vicečempionams, tačiau pademonstravo kur kas geresnį žaidimą (VIDEO)

2017-09-17
LRK „Energija“ inf.
 Šeštadienį triuškinantį pralaimėjimą pirmose naujojo Baltarusijos aukščiausiosios ledo ritulio lygos sezono rungtynėse patyrę Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai sekmadienį taip pat nusileido svečiams iš Soligorsko, tačiau parodė visiškai kitokį žaidimą.

„Energija“ namuose garbingai priešinosi praėjusio sezono vicečempionams „Šachtior-2“ ledo ritulininkams, tačiau pralaimėjo rezultatu 2:6 (1:2, 0:2, 1:2). Pirmosios šių komandų tarpusavio rungtynės baigėsi skaudžiomis pamokomis ir triuškinančia Soligorsko komandos pergale rezultatu 14:2.

Sekmadienio rungtynėse Elektrėnų ekipoje jau žaidė ilgametis Lietuvos rinktinės žaidėjas Artūras Katulis, kuris pelnė antrąjį komandos įvartį. „Energijos“ ekipoje taip pat pasižymėjo Karolis Krasilnikovas.

Jau pirmą minutę Rolandas Aliukonis sėdo ant nubaustųjų žaidėjų suolelio, o tuo pasinaudoję „Šachtior-2“ ledo ritulininkai po Ilja Nekrasovo (1:31) smūgio išsiveržė į priekį 1:0.

Po mažiau nei trijų minučių tas pats I.Nekrasovas dar kartą nuginklavo šį kartą nuo pat rungtynių pradžios „Energijos“ vartus gynusį 17-metį Aurimą Uscilą.

Visgi du įvarčiai nei kiek nepalaužė „Energijos“, o kėlinio viduryje puikų išpuolį surengė jauniausias Elektrėnų klubo penketas. Į greitą ataką išbėgęs Eimantas Steponavičius atliko puikų perdavimą Karoliui Krasilnikovui (10:17), kuris jau antrose karjeros rungtynėse už „Energiją“ pasižymėjo įvarčiu - 1:2.

Kėlinio pabaigoje „Energija“ pirmą kartą sulaukė šanso žaisti daugumoje, tačiau kiekybinės persvaros išnaudoti nepavyko.

Skirtingai nuo pirmųjų tarpusavio rungtynių, šiose „Energija“ ne tik gynėsi, tačiau ir rezgė pavojingas atakas. Nors antrame kėlinyje įvarčių pelnyti nepavyko, o varžovai pasižymėjo du kartus (30:46 ir 34:03), tačiau lyginant su vakar dienos rungtynėmis, šį kartą žaidimas buvo kur kas geresnis. Antrame kėlinyje abi komandos surinko po keturis pašalinimus.

Trečią kėlinį svečiai pradėjo greitu įvarčiu (43:45), tačiau netrukus „Energija“ įgavo kiekybinę persvarą, kurią puikiai išnaudojo tik šiose rungtynėse prie komandos prisijungęs A.Katulis (48:11).

Rungtynių pabaigoje „Energija“ turėjo dar keletą progų, kai svečiai rungtyniavo mažumoje, tačiau nepavykus pasižymėti patiems, buvo praleistas šeštasis įvartis.

Visas rungtynes „Energijos“ vartus gynė 17-metis Aurimas Uscila.

Šiame mače „Energija“ užsidirbo 24 baudos minutes, tuo tarpu „Šachtior-2“ - 20.

Kitas rungtynes „Energija“ žais jau rugsėjo 24 ir 25 dienomis prieš Gomelio „Gomel-2“ komandą.

„Šachtior-2“ jau prieš savaitę pradėjo naująjį sezoną, o čempionato starte 5:1 ir 5:0 sutriuškino turnyro debiutantus Novopolotsko „Chimik-2“ ledo ritulininkus.