Titulinis » Naujienos » „Energija“ pralaimėjo „Ararat“ ekipai

„Energija“ pralaimėjo „Ararat“ ekipai

2017-12-22
LRK „Energija“ inf.
  Penktadienį Baltarusijos aukščiausiosios lygos rungtynėse Elektrėnų „Energija“ Oršoje 2:13 (0:7, 1:5, 1:1) pralaimėjo Jerevano „Ararat“ ledo ritulininkams.

Itin nesėkmingai „Energijai“ susiklostė pirmasis kėlinys, per kurio pirmąsias 8 minutes praleido keturis įvarčius.

Po kartą Elektrėnų klubo gretose pasižymėjo Karolis Kubilius (28:33, rez. perd. Danielius Nomanovas ir Vainius Jankauskas) bei Titas Milašius (58:49, rez. perd. D.Nomanovas ir V.Jankauskas).

„Energija“ šiose rungtynėse užsidirbo 9 pašalinimus (18 baudos minučių), tuo tarpu „Ararat“ - 7 (14 baudos minučių).

Elektrėnų komandos vartus 16 min. 11 sek. gynė Arkadijus Reizinas, kuris praleido 6 įvarčius, o jį pakeitęs ir 43 min. 49 sek. žaidęs Nerijus Dauksevičius praleido septynis įvarčius.

Šeštadienį abi komandos susitiks dar kartą.

„Energija“ per 31 rungtynes yra iškovojusi 6 pergales ir su 19 taškų tarp keturiolikos komandų žengia dvyliktoje vietoje, tuo tarpu „Ararat“ per 31 susitikimą iškovojo 19 pergalių ir su 59 taškais užima šeštą vietą.