Titulinis » Naujienos » „Energija“ nusileido Baltarusijos lygos lyderiams

„Energija“ nusileido Baltarusijos lygos lyderiams

2016-10-16
LRK "Energija" informacija
 Šeštadienį Elektrėnų „Energijos“ ekipa patyrė nesėkmę Baltarusijos aukščiausiosios lygos rungtynėse - ji svečiuose 3:7 (0:3, 1:0, 2:4) pralaimėjo lygos debiutantei Jerevano „Ararat“ (Armėnija) ekipai.

Jau pirmame kėlinyje „Ararat“ ekipa įrodinėjo savo jėgą - Nikita Koloboas (12:16), Vladislavas Lomakinas (17:36) ir Aleksejus Veršininas (19:05) įmušė po įvartį ir prieš antrą kėlinį pirmavo jau 3:0.

Antrame kėlinyje „Energija“ ne tik susitvarkė gynyboje, tačiau kėlinio viduryje Ilja Četvertakas (29:04) individualiais veiksmais atidarė svečių įvarčių sąskaitą - 1:3.

Trečiojo kėlinio pradžioje gerą „Energijos“ žaidimą pratęsė Povilas Verenis (42:48, rez. perd. I.Četvertakas ir Jevgenijus Čugajus) bei sumažino atsilikimą iki minimumo - 2:3.

Šeimininkų įvarčių badą nutraukė Stepanas Bezborodovas (47:12), tačiau jau netrukus J.Čugajus (48:37, rez. perd. Aivaras Bendžius ir P.Verenis) sugrąžino minimalų deficitą - 3:4.

Svarbų, penktąjį įvartį, šeimininkai pelnė po I.Četvertako pražangos, o netrukus Jegoras Feofanovas (56:09) „Ararat“ komandos persvarą padidino iki trijų (6:3) bei iki minimumo sumažino „Energijos“ šansus pakovoti dėl pergalės. Likus žaisti vos vienuolika sekundžių tašką rungtynėse padėjo kiekybine persvara pasinaudojęs N.Kolobovas (7:3).

Po šios pergalės „Ararat“ su 25 taškais tapo Baltarusijos aukščiausiosios lygos lydere, tuo tarpu „Energija“ su 12 taškų tarp dvylikos ekipų žengia septintoje pozicijoje.

Kitas tarpusavio rungtynes komandos žais sekmadienį nuo 13:00 val.