Titulinis » Naujienos » "Energija-GV" pergale įtvirtino antrąją poziciją Lietuvos čempionate (VIDEO)

"Energija-GV" pergale įtvirtino antrąją poziciją Lietuvos čempionate (VIDEO)

2021-01-24
hockey.lt informacija, Tito Pacausko nuotrauka
Lietuvos ledo ritulio čempionate sekmadienį pergalę iškovojo „Energijos – Geležinio Vilko“ komanda.

Vilniuje įvykusiame mūšyje tarp dviejų šalia viena kitos turnyrinėje lentelėje žengiančių komandų, „Hockey Punks“ buvo priversta patirti nesėkmę 3:7. „Energijos – Geležinio Vilko“ pergalė leido padidinti savo persvarą nuo varžovų iki šešių taškų.

Rungtynėse pirmieji pasižymėjo šeimininkai. Savo komandą į priekį išvedė iš toli tiksliai iššovęs Šarūnas Kuliešius (07:00, rez. perd. Sergejus Markovskis).

Nepaisant vilniečių pelnyto įvarčio, „Energija – Geležinis Vilkas“ pirmajame kėlinyje buvo gerokai aktyvesni ir netruko išlyginti rezultatą. Puikiu įvarčiu iš tolimos distancijos atsakė Aurimas Gaidauskas, sėkmingai realizavęs daugumą (08:43, rez. perd. Edgaras Rybakovas).

Lygus rezultatas rungtynėse ilgai neišsilaikė: Simui Baltrūnui pametus ritulio kontrolę tuo pasinaudojo ir į tuščius vartus ritulį pasiuntė Edvinas Boroška (09:24, rez. perd. Dominykas Motiejūnas, Donatas Kumeliauskas). Net ir įgijusi persvarą „Energija – Geležinis Vilkas“ nežadėjo sustoti ir pirmajame kėlinyje krito dar vienas įvartis, šį kartą pasižymėjus Herkui Marcinkevičiui (13:24, rez. perd. Dmitrijus Rabchukas, Dino Mukovozas).

Antrąjį kėlinį ir vėl sėkmingiau pradėjo „pankai“ – po nemalonaus rikošeto Eduardui Zakharchenkai nepavyko sustabdyti ritulio ir šis įskriejo į „Energijos – Geležinio Vilko“ vartus. Įvarčio autorius Lukas Manomaitis (24:47, rez. perd. Dominykas Jurjevas).

Nepaisant pelnyto antrojo įvarčio „Hockey Punks“ išlyginti rezultato nesugebėjo, o greitoje atakoje vienas prieš vartininką pabėgęs E. Boroška šaltakraujiškai sugrąžino „Energijai – Geležiniam Vilkui“ dviejų įvarčių persvarą (27:51, rez. perd. D. Kumeliauskas, Rolandas Aliukonis).

Ketvirtu praleistu įvarčiu „pankų“ bėdos nesibaigė – žaisdami daugumoje vilniečiai suklydo ir leido Donatui Kumeliauskui pabėgti vienam prieš vartininką, o patyręs puolėjas šią situaciją pavertė įvarčiu mažumoje (36:16).

Trečiojo kėlinio starte pavyzdinę ataką surengę pankai trečią kartą rungtynėse nuginklavo E. Zakharchenko – kombinaciją metimu vienu lietimu užbaigė Povilas Verenis (43:30, rez. perd. Aivaras Bendžius). Tiesa, netrukus įvartis krito jau į jų vartus, kai pasižymėjo Nikodemas Numavičius (45:30, rez. perd. D. Rabchukas, D. Mukovozas).

Galiausiai paskutinį tašką rungtynėse padėjo „Energijos – Geležinio Vilko“ atstovas Timonas Mažulis (53:51, rez. perd. D. Kumeliauskas, D. Motiejūnas).