Titulinis » Naujienos » Emocijų kupinose „Energijos“ ir „Hockey Punks“ rungtynėse - vilniečių pergalė po baudinių serijos (VIDEO)

2018-09-14
Elektrėnų „Energijos“ informacija
Ketvirtadienį Elektrėnų ledo rūmuose vykusiose priešsezoninėse rungtynėse Meksikos rinktinėje žaidęs, o šiuo metu Vilniaus „Hockey Punks“ komandoje rungtyniaujantis Arunas Bermejo ir į Elektrėnų „Energiją“ sugrįžęs Andrius Židkovas įsivėlė į muštynes ir nors tą kovą laimėjo elektrėnietis, tačiau pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1-1 (0-1, 0-0, 1-0).

Nors pratęsimas bendru sutarimu nebuvo žaidžiamas, tačiau improvizuotoje baudinių serijoje „Hockey Punks“ išplėšė pergalę rezultatu 2-1.

Tarp nuo drėgmės aprasojusių bortų stiklų vykusiose rungtynėse netrūko klaidų ir netikslių perdavimų, kurios gana įprastos sezono pradžioje. Visgi pirmame kėlinyje svečiams pavyko išsiveržti į priekį, kai Deividas Kazlauskas pažeidė taisykles ir sėdo ant nubaustųjų žaidėjų suolelio (13:23), o Nerijų Dauksevičių nuginklavo Valdas Pikčius.

Po minutės taisykles pažeidė ir Karolis Kubilius (14:23), tačiau šį kartą „Hockey Punks“ komandai pranašumu pasinaudoti nepavyko.

Antrojo kėlinio pradžioje ant nubaustųjų žaidėjų suolelio sėdo „Hockey Punks“ komandos žaidėjas A.Bermejo, tačiau elektrėniečiams išnaudoti kiekybinės persvaros nepavyko. Sužaidus kiek daugiau nei šešias minutes prasižengė „Energijos“ žaidėjas, tačiau ir vilniečiai kiekybinės persvaros neišnaudojo.

Įpusėjus kėliniui prasižengė „pankas“ Edgaras Rybakovas, o „Energija“ surengė varžovų vartų šturmą. Vien K.Kubilius atliko bent tris tolimus smūgius, o „Energija“ beveik minutę nuolat mušė į patikimai vartus gynusį Simą Baltrūną.

Netrukus kiek anksčiau su keletu šeimininkų žaidėjų konfliktavęs A.Bermejo susistumdė su A.Židkovu, o konfliktas pareikalavo ir kumščių. Visgi meksikiečiui nepavyko pasipriešinti A.Židkovui ir jis netrukus atsidūrė ant ledo, o muštynės buvo palydėtos žiūrovų aplodismentais. Visgi po jų iš rungtynių buvo pašalintas A.Židkovas.

Trečiame kėlinyje sužaidus beveik tris minutes pirmą kartą S.Baltrūną nuginkluoti pavyko „Energijos“ senbuviui Dovydui Kulevičiui, kurio įvartis atstatė lygybę - 1:1.

Vėliau „pankai“ dar sykį turėjo kiekybinę persvarą, tačiau vėl išsiveržti į priekį nebesugebėjo ir pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis.

Baudinių serijoje pirmieji į priekį išsiveržė „pankai“, tačiau trečiasis mušęs Aurimas Gaidauskas išlygino rezultatą. Vos tik prasidėjo baudiniai iki pirmojo įmušto įvarčio, „Energija“ nepasižymėjo, o „Hockey Punks“ realizavo baudinį ir iškovojo pergalę šioje serijoje.
Pusę rungtynių „Energijos“ vartus gynė Nerijus Dauksevičius, o kitą pusę - latvis Vadimas Miščiukas. „Hockey Punks“ vartus visas rungtynes gynė S.Baltrūnas.

Keturių komandų Lietuvos ledo ritulio čempionatą „Energija“ pradės kitą ketvirtadienį, kai namuose priims praėjusio sezono vicečempionus „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkus.

„Energijos“ sudėtis: Nerijus Dauksevičius, Vadimas Miščiukas, Aurimas Gaidauskas, Mantas Marcinkevičius, Aimas Fiščevas, Deividas Kazlauskas, Tomas Vyšniauskas, Karolis Kubilius, Andrius Židkovas, Dovydas Kulevičius, Vainius Jankauskas, Artūras Katulis, Titas Milašius, Justas Steponaitis, Mauras Baltrukonis, Eimantas Steponavičius, Lukas Manomaitis.

„Hockey Punks“ sudėtis: Simas Baltrūnas, Martynas Šlepetis, Valdas Pikčius, Šarūnas Kuliešius, Edgaras Rybakovas, Vitalijs Lescovsas, Arturas Bermejo, Karolis Andrikonis, Edvaras Ivankevičius, Ernestas Trukšnys, Simas Sakaitis, Marius Rankauskas, Donatas Dirginčius, Nerijus Pranckus.