Titulinis » Naujienos » Elektrėnų ,,Energijos-2'' pergalė prieš „Geležinį Vilką U80"

Elektrėnų ,,Energijos-2'' pergalė prieš „Geležinį Vilką U80"

2016-11-11
 Lapkričio 10 d. Elektrėnų ledo rūmuose į dvikovą stojo Elektrėnų  ,,Energija-2'' ir „Geležinio Vilko U80" komandos.

Rezultatu 8:2 (2:0, 4:2, 2:0) aikštės šeimininkai nugalėjo svečius iš Vilniaus.

Ilgiau nei pusė pirmojo kėlinio sėkmingai vartus gynė abiejų komandų vartininkai: Lukas Petravičius Elektrėnų  ,,Energija-2'' ir Tadas Ramanauskas „Geležinio Vilko U80".

Pirmą įvartį (13:45) pelnė Elektrėnų  ,,Energija-2'' komandos žaidėjas Renaldas Urbonavičius, perdavimą atliko Dmitrijus Grikienis. Netrukus buvo įmuštas ir antrasis įvartis. Po Ramūno Tauro perdavimo įvartį pelnė Mantas Adomėnas.

Antrame kėlinyje vilniečiai turėjo proga pelnyti pirmąjį įvartį, tačiau Pavelas Dviliovas baudinio neįmušė.

Vienas po kito į varžovų vartus krito Luko Butkaus (po Renaldo Urbonavičiaus) ir Dmitrijaus Grikienio (po Manto Adomėno) įvarčiai.

„Geležinio Vilko U80" komanda tik žaidžiant daugumoje sugebėjo pelnyti du įvarčius. Įvarčius mušė Romanas Misiukas (po Michailo Ziuzino) bei Pijus Bernatavičius.

Likus žaisti antrame kėlinyje septynioms minutėm (32:24) į vilniečių vartus įvartį įmušė Vaidas Ziminskas, perdavimus atliko Karolis Rusinas, Andrius Karpičius.

Mažumoje po Dmitrijaus Grikienio perdavimo bei taiklaus Tomo Kulevičiaus metimo buvo įmuštas šeštasis įvartis (34:44).

Trečiame kėlinyje Elektrėnų  ,,Energija-2'' komandos vartus gynė Lukšys Justinas.

Įvarčius pelnė Tomas Kulevičius (perdavimai Karolis Rusinas, Tadas Radvila), Renaldas Urbonavičius (po Andriaus Karpičiaus).

Vilniečiai vartininką pakeitė 54:47. Vartus stojo ginti Pavelas Pisarenka, kuris nepraleido nei vieno įvarčio.

Geriausiais žaidėjais šiose rungtynėse pripažinti Vaidas Timinskas ir Romanas Misiukas.