Titulinis » Naujienos » Elektrėnų „Energija-2“ įrodė pranašumą prieš Vilniaus „Meteorą“

Elektrėnų „Energija-2“ įrodė pranašumą prieš Vilniaus „Meteorą“

2017-04-10
Balandžio 9-ąją vyko intriguojantis atkrintamųjų mūšis tarp dviejų pajėgių ledo ritulio komandų – „Energijos-2“ ir „Meteoro“. Reguliaraus čempionato turnyrinėje lentelėje „Energija-2“ užima trečiają, o „Meteoras“ – penktąją vietą. Kurį laiką minimalų pranašumą savo rankose laikiusį „Meteorą“ jėgos apleido greičiau ir antrojoje rungtynių pusėje iniciatyvą perėmė elektrėniškiai. Priešininkus „Energija-2“ palaužė rezultatu 4:6 (2:3, 1:0, 1:3).

Rungtynių įvarčių sąskaitą 46-ąją sekundę atidarė Manto Buikos smūgis į „Energijos-2“ vartus (1:0). Po minutės sekė atsakomasis Ernesto Mikulio įvartis (1:1). „Meteorą“ vėl į priekį išvedė Vadimo Kozlovo taiklus metimas (2:1), tačiau 6-ąją minutę Elektrėnų komandos žaidėjas Dmitrijus Grikien rezultatą išlygino (2:2). Po antrojo Dmitrijaus Grikien įvarčio (2:3) „Meteoras“ prarado pozicijas ir buvo priverstas varžovus vytis iki pat rungtynių galo. Kėlinio pabaigoje pasipylus „Meteoro“ baudos minutėms, vilniečiai sugebėjo apginti savo vartus nuo daugumoje žaidusių elektrėniškių.

Pretenzijų į pergalę „Meteoras“ neatsisakė: antrojo kėlinio pradžioje išlyginamąjį įvartį pelnė Jevgenijus Kirilovas (3:3). Vykstant atkakliai kovai dėl kiekvieno aikštės metro ledo ritulininkai buvo išprovokavę porą oponentų klaidų, tačiau nė viena komanda nesugebėjo pasinaudoti žaidėjų dauguma.

Trečiasis kėlinys prasidėjo „Energijos-2“ atstovo Dmitrijaus Grikien „hat-trick‘u“ (3:4). Elektrėniškių džiaugsmą vėl aptemdė jų trapų pranašumą eliminavęs „Meteoro“ puolėjo Mariaus Šalomsko tikslus smūgis (4:4). Iki rungtynių galo likus 4 min. suklydo Vilniaus komandos gynėjas Vitalijus Daukševičius. Šįkart elektrėniškiai progos nepraleido ir sėkmingai sužaidę daugumoje pelnė svarbų įvartį (4:5). Įvarčio autorius – Lukas Butkus. Švieslentei skaičiuojant paskutines pagrindinio laiko sekundes mažumoje žaidusi „Energija-2“ savo pergalę užtvirtino Andriaus Karpičiaus individualiu įvarčiu (4:6).

Elektrėnų „Energijos-2“ komandoje pasižymėjo Dmitrijus Grikien (3 įvarčiai), Andrius Karpičius (1 įvartis, 2 perdavimai), Ernestas Mikulis, Lukas Butkus (1 įvartis), Povilas Jarmala, Renaldas Urbonavičius, Tomas Kulevičius (1 perdavimas).

Vilniaus „Meteoro“ gretose geriausi buvo: Mantas Buika, Marius Šalomskas (1 įvartis, 1 perdavimas), Vadimas Kozlovas, Jevgenijus Kirilovas (1 įvartis), Virgis Balbierius (1 perdavimas).