Titulinis » Naujienos » E. Krakauskas pelnė įvartį, o jo klubas triumfavo septintą kartą iš eilės

E. Krakauskas pelnė įvartį, o jo klubas triumfavo septintą kartą iš eilės

2018-12-23
Antroje pagal pajėgumą Šveicarijos lygoje („Swiss League“) rungtyniaujantis Emilijus Krakauskas pelnė dar vieną įvartį, o jo atstovaujama „EHC Kloten“ komanda iškovojo jau septintąją pergalę iš eilės.

Sekmadienį „EHC Kloten“ namuose 5:3 nugalėjo „Ajoie“ klubą bei pratęsė pergalių seriją iki septynių. Beje, šis laimėjimas leido aplenkti varžovus turnyrinėje lentelėje bei pakilti į trečiąją „Swiss League“ poziciją.

Į pergalę svarbų indėlį įdėjo ir puolėjas iš Lietuvos, kuris antro kėlinio pradžioje tiksliu smūgiu išlygino rezultatą. Mūsų šalies atstovas šiame mače iš viso atliko du metimus į varžovų vartus.

Priminsime, kad E. Krakauskas praėjusį sezoną praleido būtent „Ajoie“ ekipoje išnuomotas iš „Biel“ klubo. Visgi, ten daug žaidybinio laiko lietuvis negavo ir net ne visada būdavo registruojamas rungtynėms.

Tai buvo trečiasis Lietuvos rinktinės puolėjo įvartis per 26 susitikimus. Be jų E. Krakauskas dar atliko ir penkis rezultatyvius perdavimus.