Titulinis » Naujienos » E. Binkulio įvartis padėjo palaužti Latvijos čempionus

E. Binkulio įvartis padėjo palaužti Latvijos čempionus

2019-01-23
Po pasaulio jaunimo IIA diviziono pirmenybių Taline į klubą puikiai sugrįžo Egidijus Binkulis, kuris įvarčiu prisidėjo prie pergalės prieš Latvijos čempionus.

Dviejų lietuvių atstovaujama „Liepaja“ trečiadienį 2:1 palaužė „Kurbads“ klubą, kuris dar praėjusį sezoną triumfavo Latvijos pirmenybėse.

Vienu iš savo komandos didvyriu šiame mače tapo ir E. Binkulis, kuris pirmajame kėlinyje pelnė pirmąjį „Liepaja“ įvartį. Vienintelį kartą į vartus metęs puolėjas šiame mače taip pat užsidirbo dvi baudos minutes bei laimėjo du ritulio įmetimus iš penkių, o jo komandos draugas Paulius Rumševičius į varžovų vartus atliko vieną metimą.

Nepaisant jau trečios iš eilės iškovotos pergalės „Liepaja“ ir toliau išlieka priešpaskutinėje Latvijos čempionato pozicijoje.