Titulinis » Naujienos » Dviejų Kauno komandų akistatoje - nesunki „Bizonų“ pergalė.

Dviejų Kauno komandų akistatoje - nesunki „Bizonų“ pergalė.

2018-02-21
Vasario 19-tą dieną įvykusiose LRML rungtynėse Kauno „Akropolio“ ledo aikštėje susitiko dvi šio miesto komandos: „Bizonai“ ir „Laukiniai“. Pirmąjį savo sezoną šioje lygoje rungtyniaujanti „Laukinių“ ekipa ir šį kartą nesugebėjo rimčiau pasipriešinti praėjusių metų LRML čempionų titulus ginantiems „Bizonams“ įrodžiusiems savo pranašumą rezultatu 13:3 (2:0, 4:1, 7:2).

Pirmasis įvartis į „Laukinių“ vartus krito pačią pirmą rungtynių minutę – po Michailo Starkovo ir Alfredo Stančiausko perdavimu pasižymėjo Elvinas Kotvickis. Po kelių minučių tas pats „Bizonų“ puolėjų trejetas surengė dar vieną rezultatyvią ataką – 2:0 (4:34 Elvinas Kotvickis, po Alfredo Stančiausko ir Michailo Starkovo perdavimų). Įpusėjus kėliniui keletą progų sušvelninti skirtumą turėjo ir „Laukiniai“ tačiau užbaigti atakas rezultatyviai pristigo taiklumo.

Pirmomis antrojo kėlinio minutėmis „Laukiniams“ pavyko sušvelninti rezultatą iki 2:1, kuomet po Vincento Putriaus metimo nuo vartininko atšokusį ritulį į vartus nukreipė Robertas Budahas. Tai nė kiek nesutrikdė „Bizonų“ puolimo mašinos. Po Dainiaus Tumėno (26:05), Alfredo Stančiausko (27:46), Sergėjaus Kiršio (28:23) ir Elvino Kotvickio (31:01) pelnytų įvarčių „Bizonai“ kėlinio viduryje atitrūko nuo varžovų 6:1.

Įsibėgėję „Bizonai“ aikštėje dominavo ir trečiajame kėlinyje. Po įvartį į savo sąskaitą įsirašė Michail Starkov (41:45), Afredas Stančiauskas (52:07), Vytautas Petraitis (54:52), Vytas Sakalauskas (59:24) ir Elvinas Kotvickis (59:32). Du kartus pasižymėjo Sergėjus Kiršys (56:32 ir 58:44). „Laukinių“ komandos gretose šiame kėlinyje po įvartį pelnė Tomas Lietuvnikas (54:19) ir Robertas Budahas (57:04).