Titulinis » Naujienos » "Baltų Ainiai" triumfavo ir paskutinėje dvikovoje su "Energija Hockey - HC Klaipėda"

2021-02-12
hockey.lt informacija, Igno Jakučio nuotr.
 Lietuvos ledo ritulio čempionate penktadienį sužaistos dar vienerios rungtynės.

Kauno „Baltų Ainiai“ namuose 8:3 nugalėjo „Energijos Hockey – HC Klaipėdos“ komandą. Šeštą pergalę šiame sezone iškovoję kauniečiai paliko jungtinės ekipos atstovus be taškų.

Šiose rungtynėse savo pranašumą Kauno ekipa susikūrė per pirmuosius du kėlinius: po pirmojo pirmavo trimis, o po antrojo švieslentėje degė penkių įvarčių pranašumas, kuris trečiajame kėlinyje nesikeitė – abi komandos per paskutines 20 minučių nepelnė nė įvarčio.

Du įvarčius „Baltų Ainiams“ šiose rungtynėse pelnė Adamas Silhanas ir Yevgenijus Lukinas, o po vieną pridėjo Nikolajus Parshakovas, Artemijus Frizelis, Nikita Svarjovas ir Nicholasas Langas. „Energijos Hockey – HC Klaipėdos“ gretose pasižymėjo Ilja Michalevičius, Artiomas Suminas ir Timuras Muginovas.

Po šių rungtynių reguliariajame sezone „Baltų Ainiams“ ir „Energijai Hockey – HC Klaipėdai“ liko sužaisti po dvi rungtynes. Pasibaigus reguliaraus sezono kovoms kauniečiai pratęs savo sezoną atkrintamosiose varžybose, o jų varžovų sezonas bus baigtas.