Titulinis » Naujienos » „Baltų ainiai“ nutildė skeptikus

„Baltų ainiai“ nutildė skeptikus

2014-11-30
Kauno „Baltų ainiai“ sugebėjo nors trumpam užčiaupti skeptikus, kurie prieš atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato pradžią tvirtino, jog čempionate nebus konkurencijos Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) komandą.

Kauniečiai savaitgalį sužaidė dvejas rungtynes su rusais. Nors pirmose rungtynėse šeštadienio vakarą Kauno ledo arenoje „Baltų ainiai“  pralaimėjo 3:8 (1:3, 0:2, 2:3), kitose rungtynėse jie rado raktą į pergalę.

Pirmose rungtynėse kauniečiai leido varžovams pirmajame kėlinyje pabėgti 3:1, ir dar suteikė progą baudiniui, kurio svečiai nerealizavo.

Po dviejų kėlinių rusai turėjo jau keturių įvarčių persvarą ir du nerealizuotus baudinius.

Trečiojo kėlinio pradžioje skirtumas išaugo iki penkių įvarčių ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus.

„Baltų ainiai“ – „Delovaja Rus“ 3:8 (1:3, 0:2, 2:3).
„Baltų ainiai“: M.Krikštanaitis, R.Guoga, D.Streckis po 1 įvartį.
„Delovaja Rus“: A.Nekerovas 3, I.Lašinas 2, P.Fominychas, A.Zubenka, D.Abramovas po 1 įvartį.

Sekmadienio rytą kauniečiai buvo kita komanda. Nors prakaito ant ledo teko plikti daug, visgi po pratęsimo rusai buvo įveikti 3:2 (1:1, 0:0, 1:1, 1:0).

Šiose rungtynėse jau kauniečiai bandė diktuoti sąlygas, kai išsiveržė į priekį po Remigijaus Guogos įvarčio (10:16). Tiesa, netrukus Denisas Abramovas (11:56) rezultatą išlygino.

Kito įvarčio rungtynių žiūrovams teko laukti beveik pusvalandį. „Delovaja Rus“ persvėrė rezultatą savo naudai po Pavelo Fominycho įvarčio (49:37), kuris buvo pelnytas kauniečiams žaidžiant daugumoje.

Lietuviai išsigelbėjo pačioje rungtynių pabaigoje. Paskutinę pagrindinio laiko minutę prasižengė rusas, kuris buvo pasodintas ant prasižengusiųjų suolo. Šeimininkai ėjo „va bank“. Pakeitė vartininką šeštu aikštės žaidėju ir šešiese prieš keturis sulaukė sėkmės. Dovydas Streckis išlygino rezultatą (59:35).

Pratęsimo metu R.Guoga dar kartą pasižymėjo (62:17) taip lemdamas pergalę savo komandai.

Po šios dvikovos Lietuvos čempionate neliko nepralaimėjusių komandų.

„Baltų ainiai“ – „Delovaja Rus“ 3:2 (1:1, 0:0, 1:1, 1:0).
„Baltų ainiai“: R.Guoga 2, D.Streckis 1 įvartis.
„Delovaja Rus“: D.Abramovas, P.Fominychas po 1 įvartį.