Titulinis » Naujienos » Baigėsi Vakarų Lietuvos čempionatas "Žemaitijos ledas"

Baigėsi Vakarų Lietuvos čempionatas "Žemaitijos ledas"

2017-04-20
"Žemaitijos ledas" informacija
       Antradienio varžybomis tarp Klaipėdos „Baltijos“ ir Gargždų „Ledžingos“  baigėsi jubiliejinio, 10-to, „Žemaitijos ledo“ čempionato, prizinių vietų dalybos. Dėl pirmos vietos komandos  žaidė iki trijų pergalių. Vienos varžybos buvo užskaitomos iš reguliaraus sezono. Jame klaipėdiečiai šventė pergalę rezultatu 5:3. Atkrintamosiose rungtynėse Baltija užtikrintai laimėjo abejas rungtynes 6:3 ir 5:2 (tiesa antrose rungtynėse kiek teko pasijaudinti, kai Ledžinga pirmą kėlinį laimėjo 3:0, bet antrame V.Starzdas dėjo tašką ir nulėmė rungtynių eigą 3:6). Ir tai jau bus septintas kartas, kai ant J.Varkalio įsteigtos pereinamos taurės (Žemaitiškos meškos) bus įrašytas Klaipėdos „Baltijos“ pavadinimas.

Ant „Žemaitijos ledo“ pereinamosios taurės (meškos) jau šeštą kartą bus išgraviruotas Klaipėdos „Baltijos“ (praeityje „Sadvitos“) – 2007/08, 2009/10, 2010/11, 2014/15, 20015/16 ir 2016/17 sezonais pavadinimas, po kartą čempionatą laimėjo 2008/09 – Šiaulių „Ledo linija“, 2011/12 – Mažeikių „Smūgis“, 2012/13 – Plungės LRK ir 2013/14 – Kretingos „Grifai“.

Dėl trečios ketvirtos vietos lazdas surėmė Plungės LRK (kietose kovose eliminavusi Mažeikių „Smūgio“ komandą) ir Kretingos „Grifai“ (beje, kuriems buvo prognozuojama kova dėl pirmos vietos sezono pradžioje). Dėl trečios vietos buvo žaidžiama iki dviejų pergalių (taip pat užskaitant reguliaraus čempionato rezultatą). Reguliaraus sezono metu pergalę šventė plungiškiai rezultatu 2:1. Atkrintamųjų kovoje su Kretinga Plungė sukaupė visas jėgas, kurios liko sezono pabaigoje ir tris kėlinius sužaidė lygiosiomis 5:5. Pratęsimą protingiau sužaidę plungiškiai po ilgos pertraukos užlipo ant prizininkų pakylos užimdami trečią vietą.

Kovose dėl 5-8 vietų šią savaitę susitiks 5-6 Mažeikių „Smūgis“ ir Klaipėdos „HC Klaipėda“, 7-8 Šilutės „Šilutė“ ir Klaipėdos „Toras“. 9 vietoje čempionate liko Palangos „Riteris“.