Titulinis » Naujienos » Atkakliai kovojęs Vilniaus „Feniksas“ nusileido „Orakului“

Atkakliai kovojęs Vilniaus „Feniksas“ nusileido „Orakului“

2018-03-30
 Kovo 29 d. Vilniuje vykusios kovos ant ledo metu patyrusiam „Orakului“ teko paprakaituoti – jauną „Fenikso“ komandą ledo ritulininkai palaužė tik paskutinėmis susitikimo minutėmis. Individualiais įvarčiais pasižymėjusių rungtynių rezultatas – 2:5 (0:1, 2:1, 0:3).

Pirmojo kėlinio pradžioje save nubaudė „Feniksas“, suteikęs varžovams galimybę sužaisti daugumoje. Naujosios Vilnios „Orakulas“ progos nepraleido: 4-ąją minutę įvartį pelnė Nikolajus Sidorovas (0:1). Likusį kėlinio laiką „Fenikso“ gynėjams pavyko apsaugoti savo vartus.

Įpusėjus rungtynėms „Feniksas“ metė iššūkį oponentams ir išnaudojęs kiekybinį pranašumą rezultatą išlygino. 22-osios minutės įvarčio autorius – Dovydas Aidžiulis (1:1). Čia pat fortūna nuo „Fenikso“ nusisuko – jų vartininko klaida kainavo jiems įvartį. „Orakului“ kovojant daugumoje 25-ąją minutę Nikolajus Sidorovas vėl išvedė savo komandą į priekį (1:2). Psichologinė atmosfera „Fenikso“ gretose išliko kovinga: 31-ąją minutę svarbų įvartį įmušė Naglis Konstantinas Višinskis (2:2).

Paskutiniame kėlinyje ledas įkaito: antrąjį kėlinį laimėjęs „Feniksas“ apsukų nemažino, tad „Orakulas“ buvo priverstas susikaupti ir žaisti drausmingiau. 54-ąją minutę, užvirus mūšiui „Fenikso“ priešvartyje, paguldęs vartininką taiklų metimą atliko Vitalijus Daukševičius (2:3). „Feniksas“ ėmėsi šturmo strategijos ir vartininką pakeitė šeštuoju aikštės žaidėju. Tačiau 58-ąją minutę į tuščius vartus įskriejo tą vakarą pasižymėjusio Nikolajaus Sidorovo mestas ritulys (2:4). Apie minutę sužaidęs įprasta sudėtimi „Feniksas“ surizikavo varžovus paspausti dar kartą ir vėl paliko tuščius vartus. Visgi gynėjai pametė iš akiračio „Orakulo“ žaidėją Domantą Varnį, 59-ąją minutę pelniusį lengvą paskutinį rungtynių įvartį (2:5).