Titulinis » Naujienos » 2018-2019 m. LRML čempionatas startavo užtikrinta Vilniaus „Fenikso“ pergale

2018-2019 m. LRML čempionatas startavo užtikrinta Vilniaus „Fenikso“ pergale

2018-10-04
Vilniuje prasidėjo „Ledo ritulio mėgėjų lygos“ čempionato 2018-2019 m. sezono kovos. Šį sezoną jėgas išmėgins septynios komandos. Praėjusį čempionatą Kaunui atstovavo net trys ledo ritulio komandos, o šįkart varžytis dėl pirmosis vietos ryžosi tik viena (Kauno „Bizonai-bokštelis“). Penkios komandos – iš Vilniaus („Ober-Haus“, „Tauras“, „Orakulas“, „Lokiai“ ir „Feniksas“). Tradiciškai Trakų garbę gins „Galvė“.

Po metų pertraukos ant ledo sugrįžę Vilniaus „Tauro“ ledo ritulininkai spalio 3 d. pirmąsias sezono rungtynes sužaidė su Mindaugo Kiero treniruojamu Vilniaus „Feniksu“. „Feniksas“ į čempionatą įčiuožė su vėjeliu – „Taurą“ nugalėjo svariu rezultatu 2:9 (1:2, 0:4, 1:3).

Pusę pirmojo kėlinio žaidėjai tikrino priešininkų įgūdžius. 16-ąją rungtynių minutę „Fenikso“ įvarčių sąskaitą atidarė individualų įvartį pelnęs Almantas Rastenis (0:1), o po poros minučių „Tauro“ vartus pasiekė Giedriaus Misiūno mestas ritulys (0:2). Į šį įvartį greitai atsakė vienas taikliausių „Tauro“ puolėjų – Jarkko Aine (1:2).

Įpusėjus rungtynėms intriga išgaravo – antrąjį kėlinį „Feniksas“ laimėjo „sausai“. Jau per pirmąją kėlinio ataką įvartį įmušė Ignotas Poderis (1:3). Greitai skirtumą padidino Agnius Marcinkevičius (1:4). Vėliau sekė Andrio Matisons dublis (1:5, 1:6).

Priekabūs bei judrūs „feniksai“ varžovams nepalankų tempą diktavo ir trečiąjį kėlinį, o jų perimti rituliai vėl atsidūrė už „Tauro“ vartininko Kristupo Pranckiečio nugaros. Per mažiau nei 5 minutes rezultatyviai atakas užbaigė „Fenikso“ žaidėjai Ignotas Poderis (1:7), Rokas Valantinavičius (1:8) ir Almantas Rastenis (1:9). Visgi paskutinį rungtynių įvartį 58-ąją minutę „Taurui“ pelnė Jarkko Aine (2:9).