Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Vilkai“ nugalėjo „Taurą“

Vilniaus „Vilkai“ nugalėjo „Taurą“

2017-04-12
Balandžio 11 d. lazdas surėmė „Vilkų“ ir „Tauro“ ledo ritulininkai. Aikštę su pergale paliko „Vilkai“, varžovus įveikę rezultatu 3:2 (1:1, 0:1, 2:0).

Per pirmąjį kėlinį abi komandos įmušė į priešininkų vartus po vieną įvartį. 2-ąją rungtynių minutę į „Vilkų“ vartus įskriejo Jarkko Roytta sviestas ritulys (0:1). Perdavimą jam atliko Vladimiras Širšin. Baigiantis kėliniui, po Slavomiro Slepčenko perdavimo, įvartį pelnė „Vilkų“ žaidėjas Andrejus Jakuševas (1:1).

Antrojo kėlinio metu „Tauras“ išsiveržė į priekį. Šį kartą Jarkko Roytta tinkamu momentu perdavė ritulį Vladimirui Širšin, kuris įmetė jį į „Vilkų“ vartus. (1:2).

Paskutinį kėlinį „Tauras“ varžovams pralaimėjo „sausai“. 50-ąją minutę rezultatą išlygino Anatolijaus Jermakovo taiklus smūgis (2:2). Po 20 sekundžių, „Tauro“ žaidėjams dar nespėjus susitelkti po jį nuginklavusios atakos, „Vilkai“ pelnė trečią įvartį (3:2). Jo autorius – Andrejus Jakuševas. Jam asistavo Nikolajus Sazonovas.

„Vilkų“ komandoje puikiai sužaidė Andrejus Jakuševas (2 įvarčiai), Anatolijus Jermakovas (1 įvartis), Slavomiras Slepčenko, Nikolajus Sazonovas (1 perdavimas).

„Tauro“ gretose sužibėjo Jarkko Roytta ir Vladimiro Širšino tandemas (1 įvartis, 1 perdavimas).