Titulinis » Naujienos » Trakų „Galvė“ nugalėjo Vilniaus „Feniksą“

Trakų „Galvė“ nugalėjo Vilniaus „Feniksą“

2017-03-06
Kovo 3 d. ant „Pramogų arenos“ ledo susitiko dar dvi LRML čempionato komandos. Dėl pergalės varžėsi Mindaugo Kiero treniruojami „Fenikso“ ledo ritulininkai ir Trakų „Galvė“. Po dinamiškos kovos pergale džiaugėsi Trakų komanda, oponentus nugalėjusi rezultatu 3:6 (1:4, 1:2, 1:0). Sužaidę 9-ąsias rungtynes trakiškiai iš ketvirtosios B grupės turnyrinės lentelės pozicijos pakilo į trečiąją.

Rungtynės prasidėjo greita ir rezultatyvia startinio „Galvės“ penketo ataka. Pirmąjį įvartį Trakų komandai pelnė Tomas Vaškevičius (0:1). 7-ąją minutę į „Fenikso“ vartus pataikė Marius Gaidys (0:2). Privertęs prasižengti „Galvės“ žaidėją Liną Žilinską „Feniksas“ turėjo šansą švelninti skirtumą, tačiau trakiškiai čia pademonstravo meistriškumą ir žaisdami mažumoje pelnė trečiąjį savo įvartį (0:3). Įvarčio autorius – Jaroslavas Chairulin. Įpusėjus kėliniui į „Galvės“ vartus ritulį pasiuntė Giedrius Misiūnas (1:3). Netrukus „Feniksas“ savo padėtį sukomplikavo – ant baudų suolelio vienu metu sėdėjo du „Fenikso“ žaidėjai. Trakų komanda savo progos nepraleido: skirtumą atstatė Tomo Vaškevičiaus tikslus smūgis (1:4).

Antrojo kėlinio pradžioje įvartį pelnė „Fenikso“ ledo ritulininkas Martynas Slapšys (2:4). Į šį įvartį vėl atsakė Tomas Vaškevičius (2:5). O 37-ąją minutę atotrūkį nuo „Fenikso“ dar vienu įvarčiu padidino Artūras Vyšniauskas (2:6).

Trečiojo kėlinio metu abi komandos stengėsi laikytis drausmės ir neprasižengti, suteikiant varžovams progų pelnyti įvarčius. 58-ąją minutę pro Trakų komandos vartininką Tadą Ramanauską praskriejo „Fenikso“ žaidėjo Povilo Jansono smūgiuotas ritulys (3:6).

Trakų „Galvėje“ tą vakarą geriausi buvo: Tomas Vaškevičius (3 įvarčiai), Jaroslavas Chairulin (1 įvartis, 2 perdavimai), Artūras Vyšniauskas (1 įvartis, 1 perdavimas), Marius Gaidys (1 įvartis), Gabrielius Dirvinskas, Linas Žilinskas (1 perdavimas).

Prie „Fenikso“ įvarčių prisidėjo Martynas Slapšys (1 įvartis, 2 perdavimai), Giedrius Misiūnas (1 įvartis, 1 perdavimas), Povilas Jansonas (1 įvartis).