Titulinis » Naujienos » Trakų „Galvė“ be gailesčio sutriuškino „Vilkus“

Trakų „Galvė“ be gailesčio sutriuškino „Vilkus“

2017-01-19
Sausio 17-ąją dieną vyko itin rezultatyvios LRML čempionato rungtynės tarp Vilniaus „Vilkų“ ir Trakų „Galvės“. Tiesa, rezultatu džiaugėsi tiek viena iš komandų. Vos du „Vilkų“ žaidėjų penketus rezultatu 21:0 (4:0, 11:0, 6:0) nesunkiai nugalėjo gausus kovingai nusiteikusių „Galvės“ ledo ritulininkų sąstatas.

Tvirtą pamatą pergalei Trakų komanda paklojo jau per pirmąjį kėlinį. Nuo pat rungtynių pradžios „Galvė“ apgulė varžovų vartus ir retai įsileisdavo vilniečius į savo aikštės pusę. Keturis įvarčius iš eilės pelnė Gabrielius Dirvinskas, Tomas Vaškevič, Vytas Paražinskas ir Artūras Vyšniauskas (4:0).

Antrojo kėlinio metu praraja tarp „Vilkų“ ir „Galvės“ tik didėjo. Desperatiškos „Vilkų“ komandos pastangos prisivyti priešininkus buvo bevaisės: nekalbant apie didelį psichologinį bei kiekybinį žaidėjų pranašumą, trakiškių žaidimas buvo dinamiškas, atakos - greitos, perdavimai – tikslūs. Įsisukus Trakų „Galvės“ „pragaro mašinai“ vilniečių vartus varpė tiksliai smūgiuoti rituliai. Po antrojo kėlinio švieslentė skelbė „nepadorų“ rezultatą - 15:0.

Trečiajame kėlinyje „Vilkai“ nebesugebėjo laikytis trakiškių diktuojamo greito žaidimo tempo ir neteko vilties pelnyti bent garbės įvartį. Tuo tarpu „Galvės“ žaidėjai įmušė dar šešis įvarčius (21:0). Per visą rungtynių laiką Trakų komandos gretose bent po vieną įvartį pelnė net 11 ledo ritulininkų.

Panašu, kad Trakų „Galvė“ po ilgo nesėkmių ruožo LRML čempionato pradžioje kelia galvas, o „Vilkai“, pirmąjį čempionato ratą žengę beveik be pralaimėjimų nuvertino savo to vakaro varžovų jėgas ir gavo skaudžią pamoką. Visgi Trakų komanda, padidinusi savo taškų B grupės turnyrinėje lentelėje skaičių iki 8, liko toje pačioje 5-oje vietoje. Nepasikeitė ir „Vilkų“ pozicija.

Prie „Galvės“ pergalės prisidėjo gausus būrys žaidėjų: Tomas Vaškevič (5 įvarčiai), Artūras Vyšniauskas (4 įvarčiai), Vytas Paražinskas (2 įvarčiai, 3 perdavimai), Simonas Jasiulis (3 įvarčiai), Gabrielius Dirvinskas (1 įvartis, 3 perdavimai), Raimondas Vaškevič, Romualdas Poteiko (1 įvartis, 2 perdavimai), Gediminas Tubutis, Robertas Fedorovičius (1 įvartis, 1 perdavimas), Marius Gaidys, Jaroslavas Chairulin (1 įvartis), Kęstutis Maslauskas, Linas Žilinskas (3 perdavimai), Tomaš Sabina (1 perdavimas).