Titulinis » Naujienos » Po baudinių serijos „Galvė“ nugalėjo „Energiją-2“

Po baudinių serijos „Galvė“ nugalėjo „Energiją-2“

2016-12-01
Lapkričio 30 d. vakarą Vilniuje sužaistos įspūdingos LRML čempionato rungtynės tarp Trakų „Galvės“ ir Elektrėnų „Energijos-2“. Trakų komandos nesėkmių ruožas baigėsi – ledo ritulininkai džiaugėsi pirmąja šio sezono pergale. Jų priešininkams iš Elektrėnų teko prisiminti primirštą pralaimėjimo skonį. Iki šios kovos „Energija-2“ žengė be pralaimėjimų. „Galvė“ pergalę rezultatu 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0) išplėšė po pratęsimo.

Atkakli kova sirgalių akis džiugino nuo pat pirmojo kėlinio pradžios. Abiejų komandų gynybos grandis gynėsi tiek pat gerai, kiek puolė priešininkų puolėjai. Kėlinio pabaigoje, žaidžiant daugumoje pirmąjį ritulį į vartus pasiuntė Trakų „Galvės“ puolėjas Linas Žilinskas (po Artūro Vyšniausko perdavimo).

Jau antrojo kėlinio pradžioje, 23-iąją minutę trakiškiai dar kartą parodė savo rimtą nusiteikimą: prasiveržęs pro „Energijos-2“ gynėjus individualiai įvartį pelnė Robertas Fedorovičius (2:0). Netrukus elektrėniškiams pasitaikė proga taisyti padėtį – vienu metu ant baudų suolelio sėdėjo du „Galvės“ atstovai, bet aikštėje likusiems trims žaidėjams pavyko apsiginti. Įpusėjus kėliniui po Karolio Rusino perdavimo „Energijai-2“ įvartį pelnė Andrius Karpičius (2:1). Augant įtampai ant baudų suolelio vienu metu vėl atsidūrė du trakiškiai, tačiau jų komandos draugams vėl pavyko „užgęsinti“ elektrėniškių puolimus.

Trečiojo kėlinio metu ledo ritulininkai desperatiškai veržėsi link oponentų vartų. Sušlubavus Trakų komandos gynybai, 44-ąją minutę jų vartuose atsidūrė Dmitrijaus Grikien sviestas ritulys. Taip „Energija-2“ įrodė dar turinti jėgų pretenduoti į pergalę. Pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui švieslentė skelbė lygiąsias – 2:2.

Baudinių serija parodė, kuri komanda tą vakarą potencialo turėjo daugiau. Atsakomybė teko elektrėniškių vartininkui Justinui Lukšiui ir „Galvės“ vartus saugančiam Eduardui Stankevičiui. Po keletos nesėkmingų abiejų komandų metimų Trakų komandai pergalę padovanojo Artūro Vyšniausko įvartis.

„Galvės“ komandoje sužibėjo Artūras Vyšniauskas (1 įvartis, 1 perdavimas), Linas Žilinskas, Robertas Fedorovičius (1 įvartis).
Elektrėnų „Energijos-2“ gretose geriausi buvo: Andrius Karpičius (1 įvartis, 1 perdavimas), Dmitrijus Grikien (1 įvartis), Karolis Rusinas (1 perdavimas).