Titulinis » Naujienos » „Meteoras“ įveikė „Ober-Haus“ pasipriešinimą

„Meteoras“ įveikė „Ober-Haus“ pasipriešinimą

2016-12-22
Gruodžio 21-ąją ant ledo susitiko dvi LRML čempionato A grupės turnyrinės lentelės kaimynės – „Ober-Haus“ ir „Meteoro“ ledo ritulio komandos. Rungtynės baigėsi „Meteoro“ pergale – 2:4 (2:1, 0:3, 0:0).

Pirmasis kėlinys prasidėjo „Ober-Haus“ įvarčiu. 2-ąją rungtynių minutę „Meteoro“ gynybą įveikė ir į jų vartus ritulį pasiuntė Artūras Gudanecas. Atsakomąjį įvartį „Meteoro“ komandai po Virgio Balbieriaus perdavimo pelnė Mantas Buika (1:1), tačiau praėjus vos devynioms sekundėms sekė „Ober-Haus“ žaidėjo Artūro Blažinsko taiklus smūgis (2:1).

Po pertraukos ant ledo sugrįžę „Meteoro“ ledo ritulininkai iš karto ėmėsi revanšo. Pačią pirmąją antrojo kėlinio minutę Marius Šalomskas rezultatą išlygino (2:2). Netrukus rezultatą „Meteoro“ naudai persvėrė Gintauto Bulaukos įvartis (2:3). „Ober-Haus“ gynybai neradus priešnuodžių prieš veržlias priešininkų atakas, „Meteoro“ sąskaitą Vadimas Kozlovas papildė dar vienu įvarčiu (2:4).

Trečiojo kėlinio metu „Ober-Haus“ gynėjai susikoncentravo ir nebeleido „Meteorui“ pelnyti įvarčių. Tačiau „Ober-Haus“ puolimai taip pat nebuvo rezultatyvūs. Nors abi komandos įrodė turinčios daug ryžto nugalėti, visgi pajėgumo laimėti nelengvas rungtynes užteko „Meteoro“ ledo ritulininkams.

Prie „Meteoro“ pergalės daugiausiai prisidėjo Mantas Buika, Marius Šalomskas (1 įvartis, 1 perdavimas), Gintautas Bulauka, Vadimas Kozlovas (1 įvartis), Virgis Balbierius (1 perdavimas).

„Ober-Haus“ gretose pasižymėjo Artūras Gudanecas, Artūras Blažinskas (1 įvartis), Dainius Jankauskas, Rolandas Bukauskas (1 perdavimas).