Titulinis » Naujienos » Ledo ritulio čempionate pirmąją pergalę sezone iškovojo Kauno "Tigrai"

Ledo ritulio čempionate pirmąją pergalę sezone iškovojo Kauno "Tigrai"

2016-10-23
Principinėse Vilniaus ir Kauno klubų rungtynėse šeštadienį sostinėje vietos „Geležinis vilkas“ 2:3 (1:0, 1:2, 0:1) nusileido Kauno „Tigrams“, kurie sezone iškovojo pirmąją pergalę.

„Tigrai“ pirmieji praleido įvartį pirmojo kėlinio viduryje po Dominyko Bisturio taiklaus smūgio (10:13) ir buvo priversti vytis varžovus.

Kauno klubas rezultatą išlygino antrojo kėlinio pradžioje, kai Dovydas Žiūkas (22:59, Donatas Vaicikauskas) pasinaudojo kiekybine persvara.

D.Žiūkas pirmą kartą išvedė Kauno klubą į priekį dar kartą išnaudojęs kiekybinę persvarą (37:38), tačiau „Geležinis vilkas“ netrukus rezultatą išlygino po Edvino Stankevičiaus smūgio (38:11).

Lygių rungtynių baigtį nulėmė Dovydas Streckis (57:41).
„Geležinis vilkas“ bandė gelbėtis šeštuoju aikštės žaidėju vietoj vartininko, tačiau išlyginti rezultato nepavyko.

Vilniečiai į varžovų vartus metė 28 kartus, „Tigrai“ – 31.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“          4  4  0  0   0   30:9   12
2. Juodupės „Juodupė“            4  3  0  0   1   23:7    9
3. Vilniaus „Hockey Punks“       5  1  1  0   3   18:26   5
4. Vilniaus „Geležinis vilkas“   5  1  0  1   3   15:35   4
5. Rokiškio „Rokiškis“           3  1  0  0   2   10:11   3
6. Kauno „Tigrai“                3  1  0  0   2    7:15   3