Titulinis » Naujienos » Kauno „Bizonai“ įtikinamai nugalėjo Vilniaus „Lokius“

Kauno „Bizonai“ įtikinamai nugalėjo Vilniaus „Lokius“

2018-02-04
Vasario 1 d. Vilniuje vykusių LRML čempionato rungtynių rezultatas nebuvo netikėtas: Kauno „Bizonai“ Vilniaus „Lokių“ pasipriešinimą palaužė rezultatu 4:13 (0:5, 1:5, 3:3).

Jau susitikimo pradžia vilniečiams nežadėjo nieko gero. Pirmasis rezultatyviai puolimą 3-iąją minutę užbaigė „bizonas“ Vytas Sakalauskas (0:1), 13-ąją minutę žaidžiant daugumoje įvartį pelnė Dainius Tumėnas (0:2), 15-ąją minutę, gavęs perdavimą iš už vartų stovėjusio Elvino Kotvickio, galingą smūgį nestabdžius ritulio atliko Michailas Starkovas (0:3). Po minutės taiklų metimą pakartojo Dainius Tumėnas (0:4), o 18-ąją minutę varžovų priešvartyje krisdamas Linas Paražinskas surado laiko įgrūsti ritulį į vartus (0:5).

Kauniečiai technikos pranašumą demonstravo ir įpusėjus rungtynėms. 21-ąją minutę rezultatyviai „Lokius“ atakavo Linas Paražinskas (0:6). „Bizonų“ bandos nesustabdė net žaidimas mažumoje: 24-ąją minutę įvartį įmušė Sergejus Kiršys (0:7), 29-ąją – Darius Garlinskas (0:8). Per likusias antrojo kėlinio minutes žaidžiant pilna sudėtimi tiksliai smūgiavo Dainius Tumėnas (0:9) ir Elvinas Kotvickis (0:10). 36-ąją minutę po Olego Tarasovo perdavimo „Lokiams“ pirmąjį įvartį pelnė Piotras Ščerbakas (1:10).

Trečiajame kėlinyje „Lokiai“ ėmė nerangiai kapanotis iš gilios duobės. 41-ąją minutę ritulį į Kauno komandos vartus pasiuntė Gintaras Kim-Taisan (2:10). Tačiau skirtumą taikliu metimu 51-ąją minutę atstatė Michailas Starkovas (2:11). Viačeslavas Ten  įvartį „Lokiams“ pelnė 57-ąją minutę (3:11), tačiau jau pirmosios po šio įvarčio atakos metu, „Lokiams“ nespėjus susitelkti gynyboje, taiklų metimą atliko Linas Paražinskas (3:12). Paskutinį kauniečių įvartį 60-ąją minutę įmušė Michailas Starkovas (3:13), tačiau laiko užteko ir kiekybinį pranašumą turėjusių „Lokių“ įvarčiui, kurį po Juzefo Kurcevičiaus perdavimo pelnė Denisas Tarasovas (4:13).