Titulinis » Naujienos » „Geležinis Vilkas U80“ nusileido Elektrėnų „Energijai-2“

„Geležinis Vilkas U80“ nusileido Elektrėnų „Energijai-2“

2017-03-08
 Kovo 6-osios vakarą Vilniaus „Pramogų arenoje“ vyko akistata tarp LRML čempionato B grupės ledo ritulio komandų „Geležinis Vilkas U80“ ir „Energija-2“. Elektrėniškiai sulaukė nemažo „Geležinio Vilko U80“ pasipriešinimo, tačiau įrodė savo pranašumą ir varžovus nugalėjo „sausu“ rezultatu 0:3 (0:2, 0:0, 0:1). „Energiją-2“ turnyrinėje lentelėje lenkia tik Kauno „Monstrai“, o „Geležinis Vilkas U80“ tenkinasi 4-ąja vieta.

Pirmąjį kėlinį galima vadinti rezultatyviausiu. Kurį laiką sėkmingai gynęsi vilniečiai nesulaikė „Energijos-2“ žaidėjo Andriaus Karpičiaus, kuris, gavęs ritulį iš komandos draugo Tomo Kulevičiaus, pelnė pirmąjį rungtynių įvartį (0:1). Sėkmingą ataką Andrius Karpičius pakartojo 11-ąją rungtynių minutę (0:2). Tikslų perdavimą šįkart atliko Povilas Jarmala.

Antrasis kėlinys vyko be įvarčių. „Geležinio Vilko U80“ ledo ritulininkai sustiprino gynybos grandį, porą kartų privertė prasižengti priešininkų žaidėjus, tačiau rungtynių rezultato tai neįtakojo.

Paskutiniojo kėlinio metu „Energijos-2“ penketas vėl rado spragą vilniečių gynyboje. Į varžovų aikštelę sėkmingai įsiveržė tas pats elektrėniškių tandemas: su Tomo Kulevičiaus pagalba Andrius Karpičius savo komandai pelnė trečiąjį įvartį (0:3).

„Energijos-2“ gretose tą vakarą geriausias buvo visus tris įvarčius pelnęs Andrius Karpičius, taip pat Tomas Kulevičius (2 perdavimai), Povilas Jarmala (1 perdavimas) bei visus varžovų įvarčius atrėmęs vartininkas Justinas Lukšys.